Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Lavinya Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Lavinya Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Lavinya Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Lavinya Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Lavinya Kına Organizasyon Hakkında

Kına organizasyonlarını farklı konseptlerle özel kılmak isteyenlerin İstanbul’daki tercihi, Lavinya Kına Organizasyon! Birbirinden özel konseptleri tasarlamak konusunda son derece profesyonel olan ekibimizle hayallerinizi süsleyen geceye hazır olun. Çünkü kişiye özel konsept hazırlıklarımızla Sultanbeyli’de sizi bekliyoruz.

İstek ve beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyoruz. İlk olarak; ön görüşme düzenliyor, istekleriniz ışığında hazırlıklara başlıyoruz. Hayallerinizi süsleyen geceyi özel kılmak için kişisel konsept tasarımları yapıyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmezi; geleneksel, saray, Osmanlı, prenses, Roman ve Hint konseptlerinden dilediğinizi gerçekleştirebiliyoruz. Modern tarzlarla ses getiren bir konsept de tercih edebilirsiniz.

Konsept hazırlıkları için özel olarak kına köşesi, karşılama masası, karşılama panosu ve kına yolu tasarlıyoruz. Kına köşesinde; konsept renklerine uyan kaplaması ve altın sarısı işlemeleriyle kına tahtına yer veriyoruz. Taht mor, kırmızı, pembe gibi renk seçenekleri arasında ve saraylara yakışan taht modellerinden seçiliyor. Cibinlik, kına sehpası, nedime minderleri ve kına takımıyla ritüeller için yerinizi hazırlıyoruz. Tüm bu şıklığı yine konsept renklerinize yakışan kaftan ve aksesuar seçimiyle tamamlıyoruz. Birbirinden özel kaftanlarımızdan nedimeler için de tercih edebilirsiniz. Damat bey için kostüm tercihini yapmayı da unutmayın. 2 ila 4 kişilik nedime ekibimizin dans şovları sırasında giydikleri kostümleri de size yakışacak şekilde belirliyoruz.

Lavinya Organizasyon İstanbul’un her köşesinde mekan süslemeleri, masa sandalye düzenlemeleri ve ses, sahne, ışık kurulumu için de hizmet veriyoruz! Konuklarınız için kuru kına, tören için yaş kına, kına hediyeleri, testi kırma, yöresel merasimler ve gül gösterileri için gerekli aksesuarları da temin ediyoruz. Davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlamak için güler yüzlü ekibimizle hizmet veriyor, catering firmalarıyla anlaşarak ziyafet de düzenliyoruz. Lokum, gül suyu ve çerez ikramlarıyla konuklarınıza sunumlar yapmayı da ihmal etmiyoruz.

Detaylı bilgi, fiyat teklifi ve randevu için sayfanın üst kısmındaki Lavinya Organizasyon Sultanbeyli iletişim formunu doldurabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerin geri kalanını öğrenmek için acele edin!

İletişim

  • Adres:

    Abdurrahmangazi, Balarısı Sok. No: 4/A Sultanbeyli/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.