Lalila Organizasyon

E-posta Gönder

  • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Lalila Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Lalila Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lalila Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Lalila Organizasyon Hakkında

Lalila Kına Organizasyon olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor ve Pendik kına organizasyon firmaları arasında farkımızı ortaya koyuyoruz. Kına geceleri çok uzun yıllardır var olan ve atalarımızdan bize miras kalmış, coğrafyamızın en değerli kültürel özelliklerinden birisi. Biz de bu geleneği en iyi şekilde icra etmeye ve tüm adetleriyle birlikte yeni nesle aktarmaya çalışıyoruz. İster geleneksel ister modern şekilde çiftlerimizin isteklerine göre organize edebiliyoruz.

İstanbul menşeili bir firmayız ve şehrin her bölgesine hizmetlerimizi götürebiliyoruz. Üstelik organizasyonu aynı kalite ve güzellikte çiftin seçtiği yerlerde düzenleyebiliyoruz. Düğün salonlarında, otellerde, kır bahçelerinde, evde, sokakta, kafede veya aklınıza gelebilecek her yerde. Tarihiniz yaklaşıyorsa ve siz hala seçiminizi yapmadıysanız acele etmenizi tavsiye ederiz.

Seçilen mekanın süslemesinden tutun da müziğe kadar tüm detaylarla ilgileniyoruz. Kına tahtı kuruyor, geline bindallı, arkadaşlarına kaftan ve damada fesle yelek temin ediyoruz. Kostümlü kına kızlarımız, dans şovları, gelin çıkışı, rengarenk şovu ve daha aklınıza gelebilecek her şey.

Organizasyon malzemeleri kiralama gibi bir hizmetimiz de var ve burada bolca içeriğe sahibiz. Halay mendilleri, gelin ve damat omur örtüleri, konuşma balonları, el gülleri, konuklara dağıtmalık paketli kuru kına, volkanlar, kına tepsileri, kına sepetleri, testi kırma ritüeli için süslenmiş testi, el mumları, hediye dağıtma kutuları ve daha neler. Üstelik kına organizasyonunuzu düzenlediğimizde tüm bunlara paket içerisinde zaten sahip olacaksınız.

Kına geceleri haricinde diğer özel gün ve törenlerde de organizasyonel anlamda destek sunuyoruz. Söz ve nişan merasimleri, konsept doğum günü partileri, hastane odası süsleme, baby shower partileri de bunlardan birkaçı. Ayrıca nikah şekerleri ve küçük hediyelikleri de sipariş üzerine özel tasarımlarla hazırlayarak gönderim yapabiliyoruz.

Pendik kına organizasyonlarınız ve daha fazlası için Lalila olarak bizi tercih etmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.