• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Lâl Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Lâl Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lâl Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Lâl Organizasyon Hakkında

2005 yılı ağustos ayında firmamızı açma aşamasında neler yapabileceğimizi düşünürken; kalabalığın ortasında kurumuş fakat kırılmamış gerçek bir denizatı gördük. Bunun bize bir şans ve uğur getireceğine inanarak, Bursa’da Lâl Organizasyon’u kurduk. Çok değerli arkadaşlarımız ve dostlarımız oldu. Çok güzel insanlarla tanıştık. Gerçekten de denizatı bize şans getirmişti. Alanımızı geliştirip gelin adaylarımıza daha fazla seçenek sunmak için Bursa dışında İstanbul'da da şube açtık. Peki kına gecenizi muhteşem bir organizasyon ile taçlandırmak ister misiniz? Yanıtınız ‘’Evet’’ ise hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi vermek isteriz.

İstanbul’da kına gecesi organizasyonu için sıkça tercih edilen firmaların başında yer alıyoruz. Çünkü; gelin adaylarımızın karşınıza birçok konsept, renk ve malzeme çeşidiyle çıkıyoruz. Özel tasarım kaftandan kuru kına modellerine, kına şovundan kına merasimi için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarlara kadar her detayla yakından ilgileniyor, memnuniyetinizi kazanabilmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Özel tasarım kaftan modellerine, son zamanlarda birçok gelin adayının tercih ettiği kına şovuna, yakma merasiminizi rahatlıkla yerine getirebileceğiniz kına takımı, kına mumu, kına tepsisine Lâl Organizasyon aracılığıyla sahip olabiliyorsunuz.

Kına geceniz için sahne alacak dansçılarımız, misafirlerinize harika bir görsel şov hazırlıyor. Hatta siz de son zamanların trendlerine uymak için sevdiklerinizin karşısına dans gösterisi ile çıkmak isterseniz; dansçılarımız ile birlikte özel bir çıkış koreografisi oluşturabilirsiniz. Bu en özel gününüze değer katmak ve geleceğinize güzel anılar bırakmak için tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik İstanbul kına gecesi organizasyon fiyatlarımızın da oldukça uygun, bütçenize dost olacak şekilde belirlediğimizi de rahatlıkla söyleyebiliriz. Unutulmaz bir kına gecesi yaşamak isteyen tüm gelin adaylarımızı bekliyoruz.

Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Suadiye Mh. Bağdat Cd. No:417 K:3 D:8 (İş Bankası Suadiye Şubesi Üstü) Kadıköy / İSTANBUL

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.