Lâl Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Abes Organizasyon
14 12

Kadıköy

Abes Organizasyon

1.500-2.250 TL
Vision Kına Organizasyon
12

Çekmeköy

Vision Kına Organizasyon

2.250-3.000 TL
Serce Kına Organizasyon
33 8 18

Bayrampaşa

Serce Kına Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

2005 yılı ağustos ayında firmamızı açma aşamasında neler yapabileceğimizi düşünürken; kalabalığın ortasında kurumuş fakat kırılmamış gerçek bir denizatı gördük. Bunun bize bir şans ve uğur getireceğine inanarak, Bursa’da Lâl Organizasyon’u kurduk. Çok değerli arkadaşlarımız ve dostlarımız oldu. Çok güzel insanlarla tanıştık. Gerçekten de denizatı bize şans getirmişti. Alanımızı geliştirip gelin adaylarımıza daha fazla seçenek sunmak için Bursa dışında İstanbul'da da şube açtık. Peki kına gecenizi muhteşem bir organizasyon ile taçlandırmak ister misiniz? Yanıtınız ‘’Evet’’ ise hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi vermek isteriz.

İstanbul’da kına gecesi organizasyonu için sıkça tercih edilen firmaların başında yer alıyoruz. Çünkü; gelin adaylarımızın karşınıza birçok konsept, renk ve malzeme çeşidiyle çıkıyoruz. Özel tasarım kaftandan kuru kına modellerine, kına şovundan kına merasimi için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarlara kadar her detayla yakından ilgileniyor, memnuniyetinizi kazanabilmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Özel tasarım kaftan modellerine, son zamanlarda birçok gelin adayının tercih ettiği kına şovuna, yakma merasiminizi rahatlıkla yerine getirebileceğiniz kına takımı, kına mumu, kına tepsisine Lâl Organizasyon aracılığıyla sahip olabiliyorsunuz.

Kına geceniz için sahne alacak dansçılarımız, misafirlerinize harika bir görsel şov hazırlıyor. Hatta siz de son zamanların trendlerine uymak için sevdiklerinizin karşısına dans gösterisi ile çıkmak isterseniz; dansçılarımız ile birlikte özel bir çıkış koreografisi oluşturabilirsiniz. Bu en özel gününüze değer katmak ve geleceğinize güzel anılar bırakmak için tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik İstanbul kına gecesi organizasyon fiyatlarımızın da oldukça uygun, bütçenize dost olacak şekilde belirlediğimizi de rahatlıkla söyleyebiliriz. Unutulmaz bir kına gecesi yaşamak isteyen tüm gelin adaylarımızı bekliyoruz.

Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Emine Bayrak

  • Adres: Suadiye Mh. Bağdat Cd. No:417 K:3 D:8 (İş Bankası Suadiye Şubesi Üstü) Kadıköy / İSTANBULYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!