Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

İnci Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

İnci Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

İnci Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İnci Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

İnci Kına Organizasyon Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesini gerçekleştirmek istiyorsunuz fakat, tüm detaylara hakim olamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? O halde, işi bir bilene bırakın! İnci Kına Organizasyon ailesi olarak, siz değerli gelinlerimize kusursuz hizmet verebilmek ve düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Siz anlatın, biz de hayata geçirelim!

Kına organizasyonunuz için, sizin yerinize her şeyi düşünüyoruz. Karşılama panosundan kuru kına ikramına kadar pek çok şeyi bir arada barındırıyoruz. Böylece, siz normal hayatınıza devam ederken biz de bir yandan, sizin için muhteşem bir etkinlik planlıyoruz! Şimdi dilerseniz bizimle çalışmak istediğiniz takdirde, ne gibi imkanlardan faydalanacağınızdan bahsedelim.

İlk olarak, nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Gösterişli veya sade fark etmeksizin, her çeşit organizasyonu büyük bir özenle gerçekleştirebiliriz. Fikirleriniz bizim için çok önemli. Bu özel gecenizde her şeyin, sizin istediğiniz gibi olması için, elimizden geleni yapıyoruz. Kına geceniz için seçtiğiniz mekana göre, hazırlıklarımıza başlıyoruz. Öncelikle, masa ve sandalye düzenini, davetli sayınıza göre ayarlıyoruz. Sonrasında, seçtiğiniz aksesuarları masaların üzerine yerleştiriyoruz. Bu sırada, sizin için özel olarak tasarladığımız kına tahtını da mekanın en güzel köşesine konumlandırıyoruz.

Misafirleriniz geldiğinde onları, şerbet ve lokum ikramıyla karşılıyoruz. Kına merasiminiz başladığında, yakın arkadaşlarınıza dağıttığımız kaftanlar ve kına mumlarıyla birlikte, gecenin atmosferine uygun muhteşem manzaralar elde ediyoruz. Ardından, rengarenk dans kemeriyle birlikte, misafirlerinize adeta bir görsel şölen yaşatıyoruz.

Kına geceniz sırasında, deneyimli ekibimiz ve nedimelerimiz her zaman sizin bir bakış uzağınızda oluyor. Böylece, ihtiyacınız olan bir şey durumunda hemen, size yardımcı olabiliyorlar.

İstanbul kına organizasyon firmaları arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve özel ilgimizle birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.