Hilal Güney Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Kartal, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Dört Mevsim Organizasyon
36 1

Pendik

Dört Mevsim Organizasyon

2.250-3.000 TL
Sapphire Organizasyon
217 7 34

Şişli

Sapphire Organizasyon

1.500-2.250 TL
Wedding Kına Organizasyon
61 1 15

Bahçelievler

Wedding Kına Organizasyon

3.000-4.000 TL

Hakkında

Eski zamanlardan günümüze uzanan kına gecesi geleneğini, rengarenk kostümler ve zengin gösterilerle birleştirerek sizlere bir kınadan çok daha fazlasını sunuyoruz. Hilal Güney Organizasyon ailesi olarak; alanında profesyonel dansçılarımız, müzik koordinatörlerimiz, kişiye özel konsept danışmanlarımız, geleneksel Türk kınası ile Hint kınası tasarımcılarımız, makeup, fotoğraf sanatçılarımız ve uzman çalışma arkadaşlarımız ile özel gecelerinizi yalnızca sizler için değil tüm konuklarınız için unutulmaz bir görsel şölen haline getiriyoruz. Siz de, bu muhteşem gecenizi, güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

2016 yılından bu yana, siz değerli çiftlerimiz için hizmet veriyoruz. Modernite ve geleneği bira arada harmanlayan tarzımızla birlikte, kına organizasyon firmaları arasında, farkımızı korumaya devam ediyoruz. Kişiye özel hizmet anlayışımız sayesinde, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. “En iyilerle en iyi yerde” mottosuyla çıktığımız bu yolda, ayrıcalıklı bir hizmet almak için, doğru seçimi yaptınız. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size bilgi verelim.

Sosyal medya fenomenlerinin ve ünlü isimlerin kına gecelerini de düzenliyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve her bütçeye hitap eden paketlerimizle, size unutulmaz bir gece yaşatmak istiyoruz. Kına gecesi için, seçtiğiniz mekana göre düzenlemelerimizi yapıyoruz. Masa ve sandalyeleri, davetli sayınıza göre yerleştiriyoruz. Örtü rengi seçimini ise, size bırakıyoruz. Kırmızı ve altın renginin kombinasyonunu kullanarak, gecenin atmosferine yakışır tarzda bir uyum yakalayabilirsiniz.

Kına merasiminiz gerçekleşirken, yakın arkadaşlarınıza dağıttığımız kaftan ve aksesuarlarla gecenizi renkli hale getiriyoruz. Sonrasında ise, hüzünlü havayı dağıtmak için, eğlenceli şarkılarımıza devam ediyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi bizim organize etmemizi isterseniz, Hilal Güney Organizasyon paketleri, fiyatları ve adres bilgisini edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın, ayrıcalıklı hizmetin tadını çıkarın!

İletişim

Hilal Güney

  • Adres: Orhantepe Mahallesi, Sevil Sokak, No:8 Kartal / İstanbul

Hilal Güney Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!