Hilal Güney Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Hilal Güney Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Hilal Güney Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hilal Güney Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hilal Güney Organizasyon Hakkında

Eski zamanlardan günümüze uzanan kına gecesi geleneğini, rengarenk kostümler ve zengin gösterilerle birleştirerek sizlere bir kınadan çok daha fazlasını sunuyoruz. Hilal Güney Organizasyon ailesi olarak; alanında profesyonel dansçılarımız, müzik koordinatörlerimiz, kişiye özel konsept danışmanlarımız, geleneksel Türk kınası ile Hint kınası tasarımcılarımız, makeup, fotoğraf sanatçılarımız ve uzman çalışma arkadaşlarımız ile özel gecelerinizi yalnızca sizler için değil tüm konuklarınız için unutulmaz bir görsel şölen haline getiriyoruz. Siz de, bu muhteşem gecenizi, güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

2016 yılından bu yana, siz değerli çiftlerimiz için hizmet veriyoruz. Modernite ve geleneği bira arada harmanlayan tarzımızla birlikte, kına organizasyon firmaları arasında, farkımızı korumaya devam ediyoruz. Kişiye özel hizmet anlayışımız sayesinde, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. “En iyilerle en iyi yerde” mottosuyla çıktığımız bu yolda, ayrıcalıklı bir hizmet almak için, doğru seçimi yaptınız. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında size bilgi verelim.

Sosyal medya fenomenlerinin ve ünlü isimlerin kına gecelerini de düzenliyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve her bütçeye hitap eden paketlerimizle, size unutulmaz bir gece yaşatmak istiyoruz. Kına gecesi için, seçtiğiniz mekana göre düzenlemelerimizi yapıyoruz. Masa ve sandalyeleri, davetli sayınıza göre yerleştiriyoruz. Örtü rengi seçimini ise, size bırakıyoruz. Kırmızı ve altın renginin kombinasyonunu kullanarak, gecenin atmosferine yakışır tarzda bir uyum yakalayabilirsiniz.

Kına merasiminiz gerçekleşirken, yakın arkadaşlarınıza dağıttığımız kaftan ve aksesuarlarla gecenizi renkli hale getiriyoruz. Sonrasında ise, hüzünlü havayı dağıtmak için, eğlenceli şarkılarımıza devam ediyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi bizim organize etmemizi isterseniz, Hilal Güney Organizasyon paketleri, fiyatları ve adres bilgisini edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın, ayrıcalıklı hizmetin tadını çıkarın!

İletişim

  • Adres:

    Orhantepe Mahallesi, Sevil Sokak, No:8 Kartal / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hilal Güney Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.