Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Hayalim Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hayalim Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Hayalim Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hayalim Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hayalim Kına Organizasyon Hakkında

Hayallerinizdeki davet için Hayalim Kına Organizasyonu yanınızda! Ayrıcalıklı hizmetler ile unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu düzenliyoruz…

Gelin hanımlar için kına merasimlerinin önemini bilen bir ekip ile çalışıyoruz! Profesyonel hizmet anlayışımız ve yılların tecrübesi ile eksiksiz bir davet tasarlamaya özen gösteriyoruz. Bu yüzden organizasyon sorumlumuz ile beraber görüşmeler düzenliyor, her detay için planlama yapıyoruz! Planlamalarımız sayesinde; yoğun ve stresli sürecinizde omzunuzdan yük alıyor, kına alışverişine bile çıkmadan davetlerinizi tasarlama şansı sunuyoruz.

Seçtiğiniz bir mekân yoksa ilk olarak anlaşmalı olduğumuz kına salonlarından destek alıyoruz. Yapılan anlaşmanın ardından salonumuzda yapabileceğimiz çalışmaları değerlendiriyoruz. Salonun büyüklüğüne göre; kına merasim alanı, kına hatırası bölümü, masa ve sandalye süslemesi de yapıyoruz.

Gelin hanım, damat bey ve nedimeler için aksesuar teminimiz de bulunuyor! Temin ettiğimiz kına aksesuarları ise kına paketlerimize göre değişiyor. İstediğiniz kına paketini bütçenize ve tercihlerinize uygun olacak şekilde belirlemelisiniz. Sunduğumuz alternatifler ile kına aksesuar ve malzemelerimiz neler mi?

Kına merasimi için gerekli olan malzemeler; kına tahtı, aksesuarlar, kına tepsisi, nedime minderleri ve kına sehpası takım olarak sunuluyor.

Konseptinize uygun çalışmalar yapmaya özen gösteriyor uygun renk seçenekleri ile gelin hanıma bindallı, yakın arkadaşlarına bindallı ve damat beye de kostüm sağlıyoruz. Damat kötümü dahilinde; yelek, fes, yeşil ya da kırmızı örtü gibi aksesuarlar yer alıyor…

Hatıra masası, anı defteri köşesi, karşılama masaları da dekore ediyoruz.

İkram alternatiflerimiz de oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Karşılama esnasında; şerbet, lokum gibi ikramlar konuklarınıza sunuluyor.

Gece boyunca devam eden ikramlarımız ise genellikle çerez, atıştırmalıklar, meşrubat olurken kına hediyesi ve kuru kına dağıtımı yapıyoruz.

Ayrıca arzu ederseniz; davul show, gelin çıkışı, nostalji şemsiyesi, darısı başına listesi, gelin hanıma bendir, rengarenk kemer, kına taçları, mum ve tercihleriniz doğrultusunda farklı imkânlar da sağlayabiliyoruz. Kına ritüelleri esnasında yanınızda olacak 2 kostümlü nedimemizde organizasyon yönetimi ve benzeri konularda yanınızda oluyor!

Kına merasimleriniz için İstanbul kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz Hayalim Kına Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan bilgiler ve form ile iletişime geçmek artık çok kolay!

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Hayalim Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.