Hayalim Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hayalim Kına Organizasyon Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    2.500 TL'den az

Hayalim Kına Organizasyon Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Hayalim Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hayalim Kına Organizasyon Hakkında

Hayallerinizdeki davet için Hayalim Kına Organizasyonu yanınızda! Ayrıcalıklı hizmetler ile unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu düzenliyoruz…

Gelin hanımlar için kına merasimlerinin önemini bilen bir ekip ile çalışıyoruz! Profesyonel hizmet anlayışımız ve yılların tecrübesi ile eksiksiz bir davet tasarlamaya özen gösteriyoruz. Bu yüzden organizasyon sorumlumuz ile beraber görüşmeler düzenliyor, her detay için planlama yapıyoruz! Planlamalarımız sayesinde; yoğun ve stresli sürecinizde omzunuzdan yük alıyor, kına alışverişine bile çıkmadan davetlerinizi tasarlama şansı sunuyoruz.

Seçtiğiniz bir mekân yoksa ilk olarak anlaşmalı olduğumuz kına salonlarından destek alıyoruz. Yapılan anlaşmanın ardından salonumuzda yapabileceğimiz çalışmaları değerlendiriyoruz. Salonun büyüklüğüne göre; kına merasim alanı, kına hatırası bölümü, masa ve sandalye süslemesi de yapıyoruz.

Gelin hanım, damat bey ve nedimeler için aksesuar teminimiz de bulunuyor! Temin ettiğimiz kına aksesuarları ise kına paketlerimize göre değişiyor. İstediğiniz kına paketini bütçenize ve tercihlerinize uygun olacak şekilde belirlemelisiniz. Sunduğumuz alternatifler ile kına aksesuar ve malzemelerimiz neler mi?

Kına merasimi için gerekli olan malzemeler; kına tahtı, aksesuarlar, kına tepsisi, nedime minderleri ve kına sehpası takım olarak sunuluyor.

Konseptinize uygun çalışmalar yapmaya özen gösteriyor uygun renk seçenekleri ile gelin hanıma bindallı, yakın arkadaşlarına bindallı ve damat beye de kostüm sağlıyoruz. Damat kötümü dahilinde; yelek, fes, yeşil ya da kırmızı örtü gibi aksesuarlar yer alıyor…

Hatıra masası, anı defteri köşesi, karşılama masaları da dekore ediyoruz.

İkram alternatiflerimiz de oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Karşılama esnasında; şerbet, lokum gibi ikramlar konuklarınıza sunuluyor.

Gece boyunca devam eden ikramlarımız ise genellikle çerez, atıştırmalıklar, meşrubat olurken kına hediyesi ve kuru kına dağıtımı yapıyoruz.

Ayrıca arzu ederseniz; davul show, gelin çıkışı, nostalji şemsiyesi, darısı başına listesi, gelin hanıma bendir, rengarenk kemer, kına taçları, mum ve tercihleriniz doğrultusunda farklı imkânlar da sağlayabiliyoruz. Kına ritüelleri esnasında yanınızda olacak 2 kostümlü nedimemizde organizasyon yönetimi ve benzeri konularda yanınızda oluyor!

Kına merasimleriniz için İstanbul kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz Hayalim Kına Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan bilgiler ve form ile iletişime geçmek artık çok kolay!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.