Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Hayal Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Hayal Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Hayal Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hayal Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hayal Kına Organizasyon Hakkında

Her gelinin hayali olan kına gecesi, Hayal Kına Organizasyon ile en iyi şekilde düzenleniyor! Düşlerinize ulaşıyor ve sevdikleriniz ile birlikte son derece eğlenceli ve keyifli bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı?

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden itibaren memnuniyet esaslı bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyoruz. Nasıl bir gece düzenlemek istiyorsanız tüm detaylarını öğreniyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için üstümüze düşen ne varsa yerine getiriyoruz. Eğer kına konseptiniz ile ilgili bir fikriniz yoksa bize danışabilirsiniz! En yeni trendleri ve son yıllarda sıklıkla tercih edilen konseptleri önererek sıradan bir kına gecesinin önüne geçiyoruz. Mekanın süslemelerini ve aksesuarlarımızın tümünü konseptinize uygun olarak temin ediyoruz.

Bayrampaşa kına organizasyon firmalarından farklılaştığımız konulardan biri, yalnızca gecenizi organize etmekle sınırlı kalmıyor, bu geceyle ilgili ihtiyacınız olan tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına minderi, kına mumu, kına süslemesi, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi temel aksesuarların yanı sıra bir DJ imkanı da sağlayabiliyoruz. Profesyonel kına ekibimiz ile birlikte mini bir koreografi hazırlayabiliyor, sevdiklerinize görsel bir şov ile sürpriz hazırlayabiliyorsunuz. Işıklandırmalar, davul şovlar, bir dansöz ya da oryantal fark etmeksizin gecenizi nasıl hayal ediyorsanız onu eksiksiz bir şekilde sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Deneyimlerimiz, bilgi birikimimiz, geniş ekipman ve aksesuar yelpazemiz sayesinde kına geceleri dışında söz ve nişan törenlerine, nikahlara, sünnetlere ve düğünlere de imza atabiliyoruz. Özel her anınızda yanınızda oluyor, bugünleri en iyi şekilde ölümsüzleştiriyoruz.

Hayal Kına Organizasyon olarak bu özel gününüzü ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyor ve fiyatlarımızı merak ediyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yıldırım Mahallesi / Bayrampaşa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.