Hanedan Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hanedan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Hanedan Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hanedan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hanedan Organizasyon Hakkında

2002 yılından bu yana en özel ve güzel günlerde müşterilerimizin yanında oluyor, onların heyecanlarını paylaşarak hayallerini gerçekleştiriyoruz. Hanedan Organizasyon ailesi olarak işini seven, genç, dinamik, güler yüzlü ve de profesyonel bir ekibe sahibiz. İstanbul Bahçelievler mevkiinde bulunuyoruz ve ilçemiz başta olmak üzere şehrin her bölgesine ulaşıp hizmetlerimizi götürebiliyoruz.

Çok işlevli ve büyük bir firma olduğumuz için pek çok hizmeti bünyemizde barındırabiliyor, bir organizasyon firmasından beklenebilecek her işi layığıyla yerine getirebiliyoruz. Düğün, nişan merasimi, kına gecesi, özel gün davetleri, sünnet törenleri, ürün lansmanları, konserler, festivaller, mezuniyet balosu, fuarlar, açılışlar, yemekli davetler, yıl dönümleri, partiler, kokteyller gibi organizasyonları kendi özellik ve dinamiklerine uygun olarak düzenliyoruz. Bu tarz organizasyonları paket halinde tüm ayrıntılarına kadar üstlenebildiğimiz gibi ihtiyaç dahilinde kiralama da yapabiliyoruz.

Kına geceleri özelinde konuşmak gerekirse; çok eski geleneklerimizden biri olan bu görkemli ve töreni tüm ritüelleri ve seremonileriyle birlikte hayata geçirebiliyoruz. Gelinlerimizin istekleri başta olmak üzere çiftlerin hem zevklerine hem de bütçelerine göre tüm isteklerine karşılık verebiliyoruz. Üstelik bunu her yerde yapabiliyoruz, çiftimizin seçtiği ve anlaştığı mekanlara giderek düzeneklerimizi kurabiliyoruz. Oteller, düğün salonları, restoranlar, kafeler, kır bahçeleri ve hatta sokaklar bile bizim için uygun.

Seçilen mekanın süslemesini, ses sistemini, orkestra veya DJ’ini, kına tahtı kurulumunu, hoş geldin panosunu, karşılama masasını biz ayarlıyoruz. Gelinimize kaftan, damada fes ve yelek, arkadaşlara bindallı veriyoruz. Kına kızlarımızla dans şovları, davullarla bedirler, tefler, dağıtmalık kuru ve yakmalık yaş kınalar, kına sepeti, kına tepsisi, misafir karşılama, rengarenk kemeri ve daha nicelerini temin ediyoruz.

Eğer siz de Hanedan Kına Organizasyon gelini olmak ve dillere destan bir kına gecesi yaşamak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Soğanlı Mh. Ülkü Sk. No:22 / A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hanedan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.