Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Gülşah Kına Organizasyonu

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Gülşah Kına Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Gülşah Kına Organizasyonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gülşah Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gülşah Kına Organizasyonu Hakkında

En hüzünlü anlarından en coşkulu anlarına kadar her detayıyla kusursuz bir kına gecesi organizasyonu için Gülşah Kına Gecesi Organizasyonu olarak size her anlamda profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

İşini aşkla yapan profesyonel ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Kına geceniz için ihtiyacınız olan kına takımı, kına mumu, bindallı, kına tepsisi gibi her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin edebiliyoruz. Size de sadece en güzel günlerinizin tadını çıkarmak kalıyor.

Kına organizasyonu hazırlıklarınızda öncelikle sizin istek ve beklentilerinizi tam olarak karşılamayı amaçlıyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce kına gecenize dair tüm beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Size kusursuz bir kına gecesi organizasyonu sunmak için fikir alışverişinde bulunarak, her detayıyla sizin içinize sinecek bir organizasyon hazırlıyoruz.

Düğün telaşınızı üstünüzden atıp rahatlamanız için gelin hamamı organizasyonu hizmeti de sunuyoruz. Düğününüzden önce bir hamam sefasıyla hem sevdiklerinizle çok eğlenip, hem de düğün hazırlıklarının yorgunluğunu üstünüzden atmanızı sağlıyoruz.

Kına geceniz boyunca güler yüzlü kına ekibimizle beraber mekana girişinizden, kına merasiminize kadar bir bakış uzağınızda oluyoruz. Kına ekibimizi sizin kına konseptinize ve bindallınıza uygun olarak giydirerek, beraber bir ahenk içinde görünmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz kına ekibimizle beraber muhteşem bir dans gösterisiyle kına mekanınıza giriş yapabiliyorsunuz. Böylelikle ihtişamlı bir girişle davetlilerinize onları nasıl eğlenceli bir gecenin beklediğini göstermiş oluyorsunuz. Gecenizin devamında da davul şovlardan, dans gösterilerine kadar davetlilerinize adeta görsel bir şölen sunuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Gülşah İstanbul Kına Organizasyonu fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Siz de düğün gününüzden önce tüm düğün telaşınızı üstünüzden atıp, sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi hayal ediyorsanız, gelin Gülşah Kına Organizasyonu olarak bu hayalinizi gerçeğe dönüştürelim.

İletişim

  • Adres::

    Bağlarbaşı Mah. Bağlarbaşı Cad. No: 51/48 Gaziosmanpaşa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.