• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gecem Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Gecem Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gecem Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gecem Kına Organizasyon Hakkında

Kına gecesi, sünnet düğünü veya nişan gibi organizasyonları düzenlemek için organizasyon firması mı arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru sayfadasınız. Hayatınızın önemli günlerinde düzenlediğiniz bu keyifli gecelerde ihtiyacınız olan her türlü yardımı size sunmak için buradayız. Uzun yıllardan beri düzenlediğimiz gecelerden elde ettiğimiz tecrübe sayesinde şimdi de sizin hayallerinizdeki kına gecesini hayata geçirmek istiyoruz!

Kına geceleri düğün öncesinde düzenlenen ve eğlenceli dakikalara sahne olan organizasyonlar. Bu davetlerde aile ve sevdiklerinizden oluşan davetli grubuyla gönlünüze göre eğlenebilmeniz için ihtiyacınız olan her detayı bir araya getiriyoruz. İstanbul kına organizasyon şirketleri arasında bizi iyi bir noktaya getiren şey ise sahip olduğumuz ekibimiz. Güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz tüm isteklerinizi en kısa sürede ve en iyi şekilde yerine getiriyor.

Düzenleyeceğiniz keyifli gecenizde pek çok farklı konsept arasından size en uygun olanı tercih etme imkânına sahip olacaksınız. Kına gecelerinde son dönemde popüler olan prenses, Osmanlı ve Hint konseptlerinden herhangi birini düzenleme olanağına sahibiz. Bu konseptlerden prenses konseptinde kına tahtı ve cibinliği pembe tüllerle süsleniyor. Salonun genelinde de pembe ve tonlarından oluşan tüllerle yaptığımız dekorasyon ve süslemeler yer alıyor. Böylece kendinizi bir masalın içinde gibi hissediyorsunuz. Osmanlı konseptinde ise kına gecesinin vazgeçilmez her detayında geleneksel motif ve çizgiler yer alıyor. Böylece nostaljik bir ortamda eğlenme fırsatını yakalamış oluyorsunuz. Tüm bu konseptlerin dahil olduğu paketlerimizin fiyatları da oldukça uygun!

Hayatınızın en önemli gecelerinden birinde düzenleyeceğiniz kına gecenizi Gecem Kına Organizasyon ile hayata geçirmek istiyorsanız ve İstanbul kına organizasyon fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Gecem Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.