• Min. Fiyat
    30.000-50.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Sahibi

Forever Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
30.000-50.000 TL

Forever Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Forever Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Forever Organizasyon Hakkında

Forever Organizasyon ile eğlenceli bir kına ve bekarlığa veda partisine hazır mısınız? Bol dans etmeli, arada ağlamalı biraz da gülmeli olacak bu organizasyonunuz için kollarımızı sıvadık, sizi bekliyoruz.

Düğününüz öncesi daha çok kadınların kendi arasında yaptığı, sonunda ise damat tarafının geldiği bir davet olan kına ve bekarlığa veda eğlenceleri, pek çok duygunun aynı anda açığa çıktığı bir eğlence. Hem ağlatan hem de güldüren bir organizasyon olan kına gecelerinde yöresel geleneklerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Testi kırmadan kına yakmaya kadar birçok etkinliği kına merasiminiz içerisinde düzenleyebiliyorsunuz.

Peki Forever Organizasyon olarak size ne sağlıyoruz?

Bindallı ve kaftan sağladığımız hizmet içeriklerinden ilki. Hem yakın arkadaşlarınıza hem de kendinize uygun modeli bünyemizde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Bir diğer hizmetimiz ise, semazen ya da isteğe bağlı zenne ve oryantal hizmeti. Kına organizasyonumda biraz farklılık olsun diyenlerdensiniz, bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sağladığımız hizmet içeriklerimizden en eğlencelisi ise kına ekibimiz oluyor. Kına gecenizi ekibimiz özel bir şov yaparak başlatıyor. Dilerseniz siz de kına ekibiyle dans edebilir, tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Hem sizin hem de misafirlerinizin doyasıya eğlendiği bir gece yaşatıyoruz. Bu hizmetlerimize ek olarak davul şovdan kına süslemesine, kına tepsisinden mumuna kadar eğlencenizi zenginleştirecek daha pek çok olanağımız bulunuyor. Bizimle çalıştığınız takdirde bir kına organizasyonunda olması gereken her hizmeti alıyorsunuz. Böylece eksik ihtiyaçlarınızı tamamlamak için ekstra zaman harcamıyorsunuz.

İstanbul kına organizasyon şirketlerinden biri olarak aynı zamanda beş ayrı tekneye sahibiz. Dilerseniz, herkesten farklı olarak kına ya da bekarlığa veda kutlamanızı teknelerimizden birinde de yapabiliyorsunuz. Böylece hem İstanbul’un muhteşem manzarası eşliğinde eğleniyor hem de tekne kınası konseptini yaşayabiliyorsunuz.

Biz çok anlattık. Şimdi sıra sizin! Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” formuna tıklayabilir ya da sayfa üzerindeki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Beşiktaş/ İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Forever Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.