Esenler Organizasyon

3 Yorum
Mesaj Gönder

0212 963 08 31

E-posta Gönder

 • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Öznur Çelik
  Firma Yetkilisi

Esenler Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  10.000-15.000 TL

Esenler Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Esenler Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Esenler Organizasyon Hakkında

Kına takımlar, beyazlı kırmızılı size özel nedimeler, vur patlasın çal oynasın bir eğlence ve unutulmaz bir gece… Kına gecesini böyle muhteşem bir şekilde yaşamak isteyen gelin adaylarımızı buraya alalım! Çünkü Esenler Organizasyon imzasını taşıyan kına gecelerinde bu saydıklarımızdan çok daha fazlası var. Sevdiklerinizle hem oynayıp hem hüzünleneceğiniz bu değerli gecelerde size profesyonel bir hizmet vermek için tanışmaya, kahvemizi içmeye bekleriz.

Deneyim
2014 yılından bu yana en şaşalı Esenler kına organizasyonlarını düzenliyoruz. Güler yüzlü ve ilgili bir ekibimiz var. İşlerimizin kaliteli olduğu kadar çiftlerin bütçelerine destek olacak şekilde uygun fiyatlı olmasına da özen gösteriyoruz. Aynı gün içinde 4 farklı organizasyonla ilgilenebilecek kadar deneyimli ve geniş bir ekibimiz var. Yılların getirdiği tecrübemizle çiftlerimizi doğru anlıyor ve zevklerine hitap eden öneriler ve çözümler sunabiliyoruz.

Hizmetler
Esenler Organizasyon hizmetlerimizden söz etmek gerekirse, kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan her şeyi sağladığımızı söyleyebiliriz. Gelin adayı ve arkadaşlarının bindallı ve kaftanları, kına mumu, kına takımı ve tepsisi gibi detayları Türk örf ve adetlerimize en uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Kına töreninize ve süslemesine dair taleplerinizi değerlendirip gerekirse dışarıdan aksesuar da kiralayarak size dört dörtlük bir eğlence sunuyoruz.

Kına paketlerimizde ayrıca de luxe yer zemini kaplaması ve profesyonel fotoğrafçı gibi ayrıcalıklarımız da bulunuyor. Kına gecenizde farklı konseptler denemek isterseniz, Hint kınası, Roman gecesi veya daha pek çok temayı kullanabiliriz. Dans pistini davul show, zenne ve oryantal gösterileriyle renklendirirken, farklı bir tarz isterseniz semazen de getirebiliyoruz. Gelin hamamı gibi özel kutlamalarınızı da bize emanet edebilirsiniz.

Dekorasyon / Süsleme
Kına ve bekarlığa veda eğlencelerimiz için dekor alternatiflerimizi sürekli yeniliyoruz. Amacımız gelin adayımızın kendini özel hissetmesi ve her organizasyonun farklı olması. Renk konseptlerimizde sınırsız seçenek sunabiliriz. Beyaz napolyon ve tiffany sandalyelerimizle uyumlu kırmızı aksesuarlarımıza, şık aynalı suplalarımıza ve tüllerle yarattığımız atmosfere bayılacaksınız. Işık selleri, zarif canlı çiçekler, gümüş ve cam masa aksesuarları gibi zengin süslemelerle gecenize büyüleyici bir hava katıyoruz.

Ek Hizmetler
Tüm özel kutlamalarınızda Esenler Organizasyon farkıyla mutluluğunuza ortak olabiliriz. Kına ve bekarlığa veda eğlencelerimizin yanı sıra, nişan, söz ve doğum günü kutlamalarında da iddialıyız. Çünkü amacımız her şeyin tam da hayal ettiğiniz gibi olmasını sağlamak ve memnuniyetinizi kazanmak. Çocuklara yönelik organizasyonlarımızdan ayrı bir keyif aldığımızı söyleyebiliriz. Onlara çok özel dünyalar yaratıp partiler düzenlemeyi seviyoruz.

Kına paketlerimizde yer zemin kaplaması ve profesyonel fotoğraf çekimi gibi hediyelerimizle diğer organizasyon firmalarından çok daha fazla ayrıcalık hazırladık. Renkli ve dillere destan bir kına gecesi istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar almayın deriz. Esenler kına organizasyon fiyatlarımızla ilgili sorularınız için yandaki ücretsiz formumuzu doldurabilirsiniz. Tanışmak ve randevu almak için sayfanın altındaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşın ve hayatınızın eğlencesini yaşayın!

İletişim

 • Telefon: 0212 963 08 31
 • Adres:

  fevziçakmak mah fevziçakmak cad no 61/b esenler istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Esenler Organizasyon Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Gi̇zem & Emre

Düğün Tarihi: 30.06.2022En özel gecemde muhteşem eşlik ettiniz enerjiniz güler yüzlülüğünüz paha biçilemezdi ah bi de ne olursa olsun o güzel yüzü hep gülen öznur ablacım enerjine hayran kaldım iyi ki yanımdaydınız iyi ki sizle karşılaştım bu sektörde iyisiniz maşallah size teşekkür ederim herşey için 🥰🥰

Esenler Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Canım güzel gizem gelinim?bizde sizden cokkk memnun kaldım canimsiniz teşekkür ederim♥️

Mürvet & Mehmet

Düğün Tarihi: 13.05.2022Hakikatten işini laiki ile yapan bir firma esenlerorganizasyon birkez daha tşk ederim firma yetkilisi öznur hanım ve ekibine nekadar tşk etsem azdır.güler yüzlülüğü ilgi alakası misafirlerimize bile yaklaşımı çok güzeldi kına gecemin hiç bitmesini istemedim açıkcası tekrardan tşk ederim.

Esenler Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

inanın bunları duymak bizi çok mutlu ediyor. Mürvet hanım Esenlerorganizasyon ailesi olarak sizlere birkez daha tşk ederiz. Bir ömür boyu mutluluklar

Mehtap & İsmail

Düğün Tarihi: 08.05.2022Esenler organizasyon firmasi ile çalıştığımız için çok mutluyuz 🥰öncelikle Öznur hanıma ve ekip başına ayrıca teşekkür ediyorum gelinleri olarak 08.05.2022 gelini olarak en harika bir geceydi diyebilirim guler yüzlü ekibi ve Öznur hanıma.minnettarim

Esenler Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Esenlerorganizasyon ailesi olarak biz tşk ederiz efendim tekrardan bir ömür boyu mutluluklar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.