Ece Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ece Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Ece Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ece Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Ece Kına Organizasyon Hakkında

İstanbul’da hayallerinizdeki kına gecesi Ece Kına Organizasyon ile mümkün. Profesyonel ekip, güler yüzlü hizmet, kalite ve güvenirlik bir araya geldi, ekibimiz oluştu. Yıllardır gelin adaylarını mutlu ediyor, her geçen günde bilgi ve donanımızı güçlendirerek yolumuza devam ediyoruz.

Benzeri olmayan kına geceleri için hangi hizmetleri sunuyoruz?

-Yaz demek bizim için organizasyon demek. Tüm yıl boyunca faaliyet göstersek de yaz mevsiminde daha yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden takvimimiz dolmadan bizimle en az 20 gün önce iletişime geçmelisiniz. Böylece günü sizin için ayırabilir, verimli bir çalışma programı da hazırlayabiliriz.

- Kına mekânını hala seçemediyseniz organizasyonun gerçekleşeceği yeri de temin edebilir, hayallerinizdeki gibi bir gece geçirmenizi sağlayabiliriz.

- Masa ve sandalye süsleme sağlıyor, istediğiniz renk ile mekânın görsel açıdan uyumlu olmasını sağlıyoruz. Gelin yolunuzda kırmızı halı üzerinde yürüyor, nedimelerinizle birlikte de davetlileri selamlıyorsunuz. Gelin yolunda bulunan çiçek aranjmanları davetli masalarıyla bir uyum içinde bulunuyor. Davetli masaları konsepte göre düzenleniyor, sunum tabakları ve şamdanlarla şıklık tamamlanıyor.

- Kına günü öncesinde davetlilere tarihi duyurmak için Ece Organizasyon davetiyelerini seçebilir, konuk isimlerini hat yazısıyla sanatçılarımıza yazdırabilirsiniz.

- Eğer yemekli bir kına gecesi organize etmek istiyorsanız catering hizmetimiz de bulunuyor. Böylece davet menülerini beraber belirleyebiliyoruz.

-Kına geceniz için gerekli olan kına tahtı ve cibinliği, kına mumu, kına gülü ve kına yakma merasimi için gerekli olan malzemeleri sağlıyor, gecenizde yer veriyoruz.

Peki bizi Küçükçekmece organizasyon firmaları arasından ayıran özelliklerimiz neler?

- Limuzin ya da helikopterle bile davet alanına ulaşmanızı sağlıyoruz.
- Lütfen cevap veriniz hizmetiyle organizasyon öncesinde gelecek davetlileri öğreniyor, organizasyon öncesinde oturma planı hazırlıyoruz.
- Fotoğraf, kamera, DJ, müzisyen ya da birçok hizmeti tek bir firmayla halledebilmenizi sağlıyor, işinizi kolaylaştırıyoruz.

Kısacası omuzlarınızdaki tüm yükü kaldırıyor, kına gecenizde eğlenebilecek vakte sahip olmanızı sağlıyoruz. Eğer siz de Küçükçekmece kına organizasyon firmaları arasından bizi tercih etmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, hayal ettiğiniz geceye ulaşabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın.

İletişim

  • Adres:

    İstanbul/Küçükçekmece

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ece Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.