Sema Eroğlu

Dört Mevsim Organizasyon

3 Yorum

0216 706 04 96

E-posta Gönder

 • Pendik, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Sema Eroğlu
  Firma Sahibi
%28 i̇ndirim

Son gün 30/11/2022

Kış Gelinlerine Özel Yapılacak Anlaşmalarda %28 İndirim Fırsatı Sizleri Bekliyor !

Kış gelinlerine özel sezonun son indirim kampanyası.

Vip...
devamı 

Dört Mevsim Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  5.000-7.500 TL

Dört Mevsim Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Dört Mevsim Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Dört Mevsim Organizasyon Hakkında

Kına geceleri, kültürümüzün bize bıraktığı en önemli miraslardan biri. Bunu en güzel şekilde yaşatmak da yine bize düşüyor. Düğününüzden önce, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçireceğiniz ve doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyorsunuz fakat bunun için deneyiminiz yok ve tüm detaylara hakim olamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? O halde işi bir bilene bırakın! Dört Mevsim Kına Organizasyon ailesi olarak, sizin için en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın!

Kına geceniz için ilk olarak, nasıl bir hayalinizin olduğunu öğreniyoruz ve bütün planımızı sizin isteklerinize göre şekillendiriyoruz. Gösterişli veya sade, dilediğiniz tarzda düzenlemeyi yapabiliriz. Kına gecenizi organize edeceğiniz mekanı bize söyledikten sonra; o gün geldiğinde, masa ve sandalye yerleşimini davetli sayınıza göre yapıyoruz. Ardından, mekanı süsleme aşamasına geçiyoruz.

Masalarınızın üzerini, gecenin atmosferine yakışır tarzda dekore ediyoruz. Gece boyu eğlencenin hiç kesilmemesi için de son teknoloji ışık ve se ekipmanlarını yerleştiriyoruz. Seçtiğiniz şarkılar eşliğinde misafirlerinize, unutulmayacak anlar yaşatıyoruz.

Kına töreniniz gerçekleşirken, nedimelerimiz ve yakın arkadaşlarınız eşliğinde yakılan kınanız yakılıyor. Biraz hüzünlü geçen bu merasimi, tekrar eğlenceli hale getirmek için hareketli şarklara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Konuklarınıza bu özel gecede eşsiz lezzetler sunmak isterseniz, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetleri, ordövr tabağı veya yemek menüsü şeklinde sunabiliyoruz.

Kına gecenizi sonunda misafirlerinize, kuru kına ve küçük hediye ikramlarında bulunuyoruz. Böylece, bu güzel geceden geriye hatıra saklama olanağı veriyoruz.

Dört Mevsim Organizasyon Pendik ekibi olarak, siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel geceyi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Telefon: 0216 706 04 96
 • Adres:

  Batı Mah. Hatboyu Cad. No:30/12 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Dört Mevsim Organizasyon Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

4,1

Kalite

Personel

İletişim

Y&S

Yağmur & Safacan

Düğün Tarihi: 31.08.2022Dört Mevsim Organizasyonla düğün.com üzerinden anlaşma sağladım ve anlaştığım zaman siteye özel bir ücret mevcuttu ancak ilgili kişi sema hanım en özel günümüzde ek olarak elden para talep etmiştir.O gün bu tarz birşeyle gelmesi hiç hoş olmadı, o telaşımız içinde istemeleri çok uygunsuz oldu... devamı 

s&ü

Sinem & Ümit

Düğün Tarihi: 19.03.2022Dört mevsim organizasyon ile düğün com aracılığı ile tanıştım. Bizi dinleyerek ihtiyaçlarımız doğrultusunda bir paket hazırladılar. Sema hanım son derece samimi ve işini son derece iyi bilerek yapıyor .Sizin aracılığnızla bir kez daha teşekkür ederim

Dört Mevsim Organizasyon

Dört Mevsim Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Çok teşekkür ederiz ,sizleri tanımak en özel anlarınıza ortak olmak büyük bir keyifti. Mutluluklar diliyoruz.

M&S

Meltem & Sungur

Düğün Tarihi: 05.03.2020Bu yılın şanslı çiftleindeniz , covid öncesinde son hafta da oldu kına gecemiz,harika bir geceydi,bütün ayrıntılarını Sema hanıma bırakıp son haftaya kadar hiç birşey sormama rağmen eksiksizdi, Ekibinin güler yüzlü oluşu son derece mutlu etti bizi ,hala organizasyonla ilgili tebrik mesajlarını... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.