Dora Kına Organizasyonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Dora Kına Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Dora Kına Organizasyonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dora Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Dora Kına Organizasyonu Hakkında

2013 yılından beri İstanbul’da faaliyet gösteriyoruz ve bu zamana kadar çok sayıda başarılı organizasyona imza attık. Ekibimiz oldukça kalabalık ve 70-100 arası işinde uzman tecrübeli bir kadro ile hizmet veriyoruz. Kısacası Dora Kına Organizasyon olarak, gelini telaştan kurtarıyoruz ve her türlü detayla ilgilenerek onun sadece eğlenmesini sağlıyoruz.

Tam bir organizasyon yapmakla birlikte ayrı olarak aksesuar kiralama da yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında davul şov, Hint kınası, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi ve kına tepsisi gibi detaylar bulunuyor. Ekibimizin içerisinde servis elemanları, Hint kınacısı, organizasyon sorumlusu ve oryantaller yer alıyor. Kına dans ekibimizi de gelinin istediği sayıda ayarlıyoruz.

Ayrıca kendinize özel bir kıyafetiniz olsun istiyorsanız bindallı ve kaftan tasarımı yapıyoruz. Hazır dikili standart modellerimiz de var ve gelinin özel tasarım veya hazır model kararına göre ilerliyoruz.

“Yapmayı istiyorum ama gelin hamamı organizasyonu nasıl olur hiç bilmiyorum.” diyorsanız telaş etmenize gerek yok, bizi arayın ve her şeyi planlayalım. İstediğiniz hamamı başlangıçtan en az 1-2 saat önce süslemeleriyle beraber hazır hale getiriyoruz.

En çok tercih edilen Roman Konsepti ve Prenses Konsepti bizim de severek hazırladığımız temalar arasında yer alıyor. Temalarımız için belirlediğimiz renk düzenleri var elbette fakat talep ederseniz dilediğiniz bir renk ile değişim yapabiliriz.

Kınanızı bizimle birlikte yapmak isterseniz yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Beykoz, Kavacık / İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dora Kına Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.