Civelek Organizasyon

E-posta Gönder

  • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Civelek Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Civelek Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Civelek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Civelek Organizasyon Hakkında

En güzel geleneklerimizden biri olan ve uzun yıllar içerisinde kültürümüzün bir parçası haline gelmiş kına gecelerini tüm ritüelleri ve seremonileri ile birlikte düzenlemek için yola çıktık. Civelek Organizasyon adı ile kurduğumuz firmamız, bulunduğu konum itibariyle Gaziosmanpaşa organizasyon şirketleri arasında yer alıyor ancak tabii ki hizmet alanımız tüm İstanbul’u kapsıyor. Barbaros Hayrettinpaşa’daki ofisimizde çiftlerimizi konuk ediyor ve onlar için planlamalarımızı yapıyoruz.

Çiftlerin en özel ve en mutlu anlarına yanlarında olabiliyor, heyecanlarını paylaşabiliyoruz. İşimizi severek yapıyor ve böyle kutsal bir amaca hizmet etmekte dolayı da mutluluk duyuyoruz. 10 kişilik büyük bir ekip olarak güler yüzümüz, vizyon sahibi bakış açımız ve profesyonelliğimizle görevimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Kına geceleri haricinde söz ve nişan merasimlerini de aynı özenle düzenleyebiliyoruz. Ancak burada elbette ki kına geceleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Dünyaevine girecek bir çift için yapılıyor olsa da kınalar her zaman gelinler için çok daha özeldir ve işin özü onlardır. Biz de damadımızı unutmuyoruz ancak her bir detayı öncelikle gelinimizin zevki ve isteği doğrultusunda planlıyoruz. Çiftimizin seçtiği mekan ne olursa olsun otel, salon, özel mülk veya kafe fark etmeksizin düzenimizi orada kurabiliyor, kınayı gerçekleştirebiliyoruz. Herkese hitap edebilen ve farklı bütçelere uygun paketler belirliyor, çiftlerimize sunarak seçim yapmalarını kolaylaştırıyoruz.

Bu paketlerin içeriğinde örnek olarak; kına tahtı kurulumu, müzik arşivi, mekan süsleme, kostümlü nedimeler, dans şovları, geline kaftan ve duvak, kuru ve yaş kına, konuk karşılama, damat basması, testi kırma, rengarenk şov, kına sepeti ve tepsisi, hediyelikler, davullar, tefler ve daha niceleri gibi hizmetler bulunabiliyor.

Gaziosmanpaşa kına organizasyonları arasında en iyi sonuç için Civelek Organizasyon olarak bizi tercih ederseniz yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Hayrettinpaşa, 1093. Sk. No:32 D:Kat:3 Daire:1, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.