Bıdı Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • Beykoz, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Bıdı Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Bıdı Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bıdı Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bıdı Kına Organizasyon Hakkında

Kına geceleri içinde barındırdığı hüzünlü ve coşkulu anlarla, yüzyıllardır süre gelen en anlamlı geleneklerimizden biridir. Siz de böylesine anlamlı kına gecenizde sevdiklerinizle doyasıya ağlendiğiniz ve her detayıyla kusursuz hazırlanmış bir organizasyon hayali kuruyorsanız size iyi bir haberimiz var. Çünkü biz Beykoz Kına Organizasyon olarak kına gecenize dair tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

İşini tutkuyla yapan profesyonel ekibimizle sizi mutlu etmek için kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Kına gecenizin her detayının içinize tam olarak sinmesi için büyük bir özenle çalışıyoruz. Kına gecenizin başlangıcından bitimine kadar her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyor, size güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Kına organizasyonunuz için hazırlıklara geçmeden önce, sizin kına gecenize dair tüm hayallerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Kına gecenizi tamamen sizin zevklerinize göre, size özel olarak hazırlıyoruz. Roman tarzındaki rengarenk kına gecelerinden, geleneksek tarzdaki kırmızı ve altın renkli kına gecelerine kadar her konsepte uygun kına geceleri organize edebiliyoruz.

Kına tahtınızdan, bindallınıza kadar her detayı konseptinizle uyumlu bir şekilde hazırlıyoruz. Her renkte ve modelde bindallılarımızla hizmet sunuyoruz. Kına tahtı bölümünüzü kına organizasyonunuzun güzelliğini tamamlayacak şekilde büyük bir özenle hazırlıyoruz.

Profesyonel kına ekibimizle, kına gecenizde her ihtiyacınızda size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Kına ekibinizi konseptinize uygun bir şekilde giydirerek beraber uyum içinde görünmenizi sağlıyoruz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı eğlencedir. Bu nedenle Bıdı Organizasyon olarak kına gecenizde eğlencenin temposunu bir an olsun düşürmüyoruz. Kına gecenize kına ekibimizle beraber muhteşem bir dans gösterisiyle giriş yapabiliyorsunuz. Damat basmadan, testi kırmaya kadar kına gecenizin her anında muhteşem dans gösterileriyle ve davul şovlarla adeta görsel bir şölen yaratıyoruz.

Siz de profesyonel dokunuşlarla rüya gibi bir kına gecesi organizasyonuna imza atmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Bıdı İstanbul Kına Organizasyon fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ortaçeşme Mahallesi Çayır Caddesi Beykoz/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.