• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ayşem Kına Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Ayşem Kına Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ayşem Kına Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ayşem Kına Hakkında

Eğlencenin tüm gece hız kesmediği bir kına gecesi hayal ediyorsanız Ayşem Kına olarak tüm isteklerinize en uygun ortamda organizasyonlar düzenliyoruz!

Sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğe doğru adım attığınız gecenizde yanınızda olup mutluluğunuzu paylaşmaktan sevinç duyuyoruz. Kına gecenizin sizin için önemini ve nasıl bir anlam taşıdığını biliyoruz. Bu yüzden sahip olduğumuz sorumluluğun da farkındayız. Bu bilinçle çalışan ve güler yüzünü hiçbir zaman eksik etmeyen ekip arkadaşlarımız sayesinde davetinizi tam da hayal ettiğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

Ayşem Kına Gecesi olarak ne gibi hizmetler sunuyoruz, onlardan bahsedelim!

Kına geceleri pek çok konseptte düzenlenen organizasyonlar. Bu konseptler arasından düşüncelerinize en uygun olanı tercih etmek ise size kalmış durumda. Nostaljik dekorlar ve çizgiler kullandığımız Osmanlı konseptini mi yoksa Hint kültürünün eğlence anlayışının ve motiflerinin ağırlıkta olduğu Hint konseptini mi tercih edeceksiniz? Bu tamamen size kalmış durumda. Elbette bu konseptler dışında da pek çok temayı içeren kına geceleri düzenliyoruz. Kına tahtı ve cibinliğiniz, minderleriniz, sehpanız da yine bu konsepte en uygun tüller ve desenlerle süslenmiş bir halde karşınıza çıkıyor. Gecenizde Bindallı ve kaftanlar da giyilmeye hazır bir şekilde sizi bekliyor. Sevdiğiniz şarkılardan oluşan kına müzikleri ile gece boyunca gönlünüzün istediği gibi eğlenebilirsiniz. Dönem dönem oluşturduğumuz kampanya paketleri ile en üst seviye İstanbul kına gecesi eğlencesine en uygun fiyatlarla ulaşma imkânına sahip olabilirsiniz.

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz ortamı yaratmak ve sadece eğlenmenizi sağlamak için kına gecenizi düzenleme konusunda bizi tercih ediyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Mutluluğunu paylaşarak arttırmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Gültepe Mah. Ture sokak No:26/A Sefaköy

  • Haritadaki Konumu

    Ayşem Kına  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.