Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Ay Group Organizasyon

Ay Group Organizasyon
  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

Ay Group Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Ay Group Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ay Group Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Ay Group Organizasyon Hakkında

Organizasyon sektöründe farklı bakış açı ve yenilikçi düşüncelerimizle faaliyet gösteriyor, yeni ve modern dokunuşlarımızla özel günlerinizi renklendiriyoruz. Ay Group Organizasyon olarak ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren hizmetlerimiz ve profesyonelliğimizle uzun yıllar boyunca İstanbul’da faaliyet gösteriyoruz. Alanında profesyonel ve her zaman güler yüzlü ekibimiz ile birlikte organizasyonlarınızın planlama sürecini istekleriniz doğrultusunda yürütüyor, bu süreçte size danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Kültürümüzde değerli bir yeri olan kına ve bekârlığa veda gecelerine yeni bir soluk getirdik. Her isteğe göre şekillenen farklı konseptlerimiz ve kişiye özel yarattığımız temalarla muhteşem bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Siz düğününüzü planlarken kına gecenizi profesyonel ellere bırakın! İki kutlamayla tek tek ilgilenmenin ne kadar yorucu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle kına gecelerinizde isteklerinizi dinliyor ve gerisini sadece bize bırakın diyoruz.

Sağladığımız hizmet detaylarından bahsedecek olursak;

-Kına mekânınızı ihtişamlı dekorlar ve renk renk aksesuarlar la süslüyor, size ve konuklarınıza görsel şölen yaşatıyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru diyoruz kına tahtına! Her konseptte sade ve taşlarla süslenmiş kına tahtı modellerimiz bulunuyor. Tahtı mekânın en güzel köşesine konumlandırıyor, etrafına nedimelerin oturacağı minderler serpiştiriyoruz.

-Tüm ihtaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Mekân süslemelerinden sonra konuklarınıza gününüzden armağan kalmasını isteyeceğiniz hediyelikler, yaş ve kuru kına, mendil, el mumu gibi kına merasiminde kullanılan bütün her şeyi sağlıyoruz.

-Kına ekibimizin gösterileriyle gününüzü neşelendiriyor! Dans gösterileriyle eğlenceniz ikiye katlanacak. Organizasyonunuza özel koreografiler sergileneceği bu gününüzde isterseniz siz de ekibimizle birlikte özel dans gösterisi hazırlayabilirsiniz.

Ay Group Organizasyon olarak sadece kına gecelerinde değil bütün özel gün kutlamalarınızda hizmetinizdeyiz. Hizmet detaylarımız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Talatpaşa Mah. Yurtbey Sok. No:3 Kagithane / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Ay Group Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.