Atlas Organizasyon
  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Atlas Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Atlas Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Atlas Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Atlas Organizasyon Hakkında

Kına geceleri düzenleme konusunda tecrübeli ve işini severek yaparken hayal ettiğiniz atmosferi oluşturan bir organizasyon firması arıyorsanız Atlas Organizasyon olarak güzel davetinizi gerçekleştirmeye hazırız!

Atlas Organizasyon olarak organizasyon düzenleme konusunda uzun bir geçmişe sahibiz. Bu organizasyonlar arasında en çok tercih edilen tür ise kına geceleri. Pek çok konseptte gerçekleştirilebilen kına gecelerinizi güler yüzlü ve çalışkan ekibimiz ile birlikte en iyi şekilde organize ediyoruz. Yaz döneminde arka arkaya pek çok düğün ve kına gecesi düzenlendiği için oldukça yoğun oluyoruz. Bu sebeple kına gecenizden en az 1 ay önce iletişime geçtiğiniz takdirde takvimimizde size de yer ayırabiliriz. Ayrıca bizimle ne kadar erken irtibata geçerseniz sizi tanımamız ve isteklerinizi öğrenmemiz için de o kadar fazla vaktimiz oluyor. Yani bu süreçte organizasyonunuzu mükemmelleştirme fırsatına sahip oluyoruz. İstanbul organizasyon firmaları arasında bizi diğer firmalardan ayrı bir yere koyan ise düşüncelerinize ve isteklerinize verdiğimiz önem. İsteklerinizi hep en ön planda tutarak onlara göre hazırlıklar yapıyoruz.

Gecenizde kına tahtı ve cibinliğinizin tasarımı hakkında fikrinizi alıyoruz ve ona göre süslemeler yapıyoruz. Ayrıca bindallı ve kaftanlarla da kına gecesi geleneklerinden birini yerine getirme fırsatına sahipsiniz. Gecenizde özel olarak Osmanlı, Hint, Roman ve Prenses konseptinde çalışmalar da yapabiliriz. Her konseptin kendine en uygun renklerini gecenin genel atmosferini oluşturacak şekilde düzenliyoruz. Gece boyunca eğlencenin istediğiniz gibi devam etmesi adına seçtiğiniz ve sevdiğiniz şarkılardan oluşturacağımız listeleri gelişmiş ses sistemlerimiz ile beğeninize sunuyoruz.

Düğününüz öncesinde güzel bir eğlencenin keyfini çıkaracağınız davetinizi İstanbul kına organizasyon firmaları arasında saygın bir yere sahip Atlas Organizasyon ile gerçekleştirmek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurup ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Arnavutköy/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Atlas Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.