• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aslı Türker Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Aslı Türker Events Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Aslı Türker Events Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Aslı Türker Events Hakkında

Başta kına gecesi olmak üzere; düğün, bireysel davet, sünnet düğünü, nişan, doğum günü gibi birçok organizasyon ve özel günlerinizde, özenle seçilen mekanlarda profesyonel ekibimiz ile size ve konuklarınıza unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyoruz. Sürekli yenilen trendleri yakından takip edip her geçen biraz daha büyüyerek başarılarımıza yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Amacımız; müşterilerimizin hayallerini, arzularını gerçeğe dönüştürmek ve geleceklerinde unutulmaz bir iz bırakmaktır.

Peki İstanbul kına organizasyon firmalarından biri olarak nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaştığınızda aklınızdaki soruları yanıtlayıp bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bunu yapma amacımız hem sizi daha yakından tanımak hem hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verip planlama yapabilmek. Siz değerli gelin adaylarımız için hazırladığımız birbirinden güzel kına paketlerimiz bulunuyor. Sunduğumuz bu paketlerden bütçenize göre seçim yapabiliyorsunuz. Tercih ettiğiniz hizmetleri dikkate alarak kına gecenizin akış planını da oluşturduktan sonra geriye sadece kına yapacağınız tarihi beklemek kalıyor.

Renkli tefler, farklı model alternatifleri bulunan kına tahtı ve nedime kızlarımızın yaptığı müthiş dans gösterisi… Tecrübeli organizatörlerimizin kına geceniz için sunduğu birkaç hizmet bu saydıklarımız. Tabi hizmetlerimize ek olarak, kına gecenizi yapacağınız mekanın süslenmesinden misafirlerinize vereceğiniz hediyelik kınalara, kaftan seçiminizden kına merasime kadar her detayı sizin yerinize düşündüğümüzü bilmelisiniz. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınızı tek bir adresten karşılayacak, başka firma ararken zaman kaybı yaşamayacaksınız.

Şimdiye kadar birçok gelin adayının hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Şimdi de sizin heyecanınıza ortak olmak istiyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi alıp İstanbul’da kına organizasyonları fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Kına gecesini bir şölene dönüştürdüğümüz gelinlerimizden olmanız dileğiyle...

İletişim

  • Adres:

    Tarabya Üstü Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Doğru Sok. No:3/A Tarabya

  • Haritadaki Konumu

    Aslı Türker Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.