Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Arzu Karaç Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Arzu Karaç Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Arzu Karaç Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Arzu Karaç Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Arzu Karaç Kına Organizasyon Hakkında

Sultanlara layık bir kutlama ile görkemli ve bir o kadar da eğlenceli kına gecesine sahip olabilmeniz hiç de zor değil. Tek yapmanız gereken kendinizi tecrübeli bir ekibe emanet etmek. İşte biz de tam olarak bu sebepten ötürü buradayız. Arzu Karaç Kına Organizasyon olarak size hayal ettiğiniz o günü yaşatabiliriz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz ve başta Bağcılar kına organizasyonu olmak üzere tüm İstanbul’da hizmet veriyoruz.

Kına gecelerine dair aklınıza gelebilecek her türden hizmeti en ince detayına kadar verebiliyoruz. Kına ekibimiz ve dans şovları, kadın DJ ve kına müzikleri, davetlileri lokumla karşılama, masa ve mekan süsleme, cibinlik ve minderli kına tahtı, karşılama afişi, geline kaftan, arkadaşlarına bindallılar, davul şovlu gelin çıkışı, geline duvak ve eldiven, damada kaftan ve yelekle fes, özel tasarım kına tepsisi ve kın sepeti, tefler ve el mumları, Shakira kemeri, halay mendilleri ve kına taçları ise bunlardan sadece bazıları.

Çok yönlü bir firma olduğumuz için kına geceleri haricinde de bazı özel gün ve kutlamalarını düzenleyebilecek donanıma sahibiz. Hem ekibimiz hem de tecrübelerimiz sayesinde; mezuniyet baloları, doğum günü kutlamaları, sünnet merasimleri, tekne eğlenceleri ve partileri, baby shower etkinliklerini aynı özenle düzenleyebiliyoruz. Bizi her ne sebeple tercih ederse etsinler tüm müşterilerimize eşit ilgi ve alaka gösteriyoruz.

Eğer hizmetlerimiz hakkında daha detaylı görüşmek isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Tüm bunlara yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak sahip olabilir ve ücretsiz bir şekilde kına gecesi organizasyonu İstanbul fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Hem erken rezervasyon avantajlarımızdan faydalanmak hem de istediğiniz günü bir başka çifte kaptırmamak için elinizi çabuk tutup geç kalmamanızı tavsiye ederiz.

İletişim

  • Adres:

    Bağcılar/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.