Alya Organizasyon

E-posta Gönder

  • Ümraniye, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Alya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Alya Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alya Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Alya Organizasyon Hakkında

Evlilik sürecinde başınızda tonlarca düşünce varken bir de eksiksiz bir kına gecesi planlamak yeterince zor olmaz mı? Gelin, bu önemli görev için uzun zamandır başarıyla icra eden ve sayısız davete imza atan Alya Organizasyon’u tercih edin. Sizin yerinize her detayı eksiksiz düşünerek hayal ettiğiniz gibi bir kına gecesine imza atalım, size de gecenin tadını çıkarmak kalsın!

Öncelikle memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiğimizi belirtmek istiyoruz. Gelin adaylarımızın hayallerini gerçeğe dönüştürmek, bizim en çok dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor. Kendimizi bu doğrultuda da sürekli geliştiriyor, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Samimiyetimiz sayesinde bugünlerin stresini size unutturuyor, yalnızca gecenin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz.

Nasıl bir gece hayal ettiyseniz onu gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Tüm konseptlere hakimiyetimiz sayesinde isteklerinizi asla geri çevirmiyoruz. Kına gecelerinin olmazsa olmazları kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, kına minderi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları bu konsepte uygun bir şekilde temin ediyoruz. Dilerseniz konsept önerilerinde de bulunabiliyoruz. Evde, düğün salonunda, yemyeşil bir bahçenin içinde, teknede ya da aklınıza gelen her yerde size özel bir ortam yaratabiliyoruz.

İstanbul kına organizasyon firmalarından farklılaşmak için gelin adaylarımıza fotoğraf ve video çekim imkanı da sağlıyoruz. Bu özen anların ölümsüzleşmesi gerektiğini düşünüyoruz. Profesyonel fotoğrafçılarımız da siz doyasıya eğlenirken bu anları sonsuzluğa kaydediyorlar.

Kına geceleri dışında düğün, sünnet, mezuniyet, doğum günü ve evlilik teklifi gibi özel anları planlama ve hazırlama konusunda uzmanlığımız bulunuyor. Bu davetlerde neler istediğinizi tahmin ediyor, isteklerinizi yerine getirmek için titizlikle çalışıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Cömert Sok. No:1 D:9 Ümraniye/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.