Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Altın Kafes Kına Organizasyon

 • Min. Fiyat
  10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Samet Eren
  Firma Sahibi

  Kurucu

Altın Kafes Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

Altın Kafes Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Altın Kafes Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Altın Kafes Kına Organizasyon Hakkında

Her gelin adayı kusursuz bir kına gecesi organizasyonu hayal eder. Biz Altın Kafes Kına Organizasyonları olarak biz de sizlere bu geceyi vadediyoruz. Eşsiz bir gece geçirmeniz sağlıyoruz. Mutluluğu üste seviyeye çıkaracağız, hazır olun!

Bizi seçtiğiniz taktirde tüm süreci sizle planlıyoruz. Size kalan ise davetlilerinize ilgilenmek oluyor. Bu geceki diğer göreviniz ise eğlenmek. Sahnede davetlilerle beraber eğlenebilecek, müzisyenlerle coşacaksınız.

Yıllardır keyifli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Gelelim kına gecesi organizasyonlarınız için sağladığımız hizmetleri anlatmaya.

İlk olarak kına tahtınızı mekanımızın en güzel yerine konumlandırıyoruz. Kına masasında gelin hanımla özel olarak seçtiğimiz malzemeler yer alıyor. Dilediğiniz renkte ve konsepte organizasyonu düzenleyebiliyoruz. Üstelik kına tahtının yanına konumlanan nedime minderleri de kırmızı, pembe ya da farklı renklerde olabiliyor.

Kına gecesi için gerekli olan ne varsa bizimle beraber temin edebilir, bizden özel gününüz için isteklerde bulunabilirsiniz. Üstelik kına gecesi öncesinde organizasyon sorunlarımızla yapacağınız toplantıda tüm süreci zaten konuşacaksınız.

Dilerseniz kına gecesi öncesinde bir prova da hazırlayabilir, gününüzü şansa bırakmadan da ilerleyebilirsiniz. Kına geceleri için tüm ayrıntıları düşünüyoruz derken kıyafetinizi de kastediyoruz. Bindallı ve kaftan seçeneklerimiz inceleyebilir, geniş ürün yelpazemizden yararlanabilirsiniz.

Kına geceniz için belki de abiye tercih etmek istiyorsunuz. Aklınıza gelebilecek tüm organizasyonlar için Altın Kafes Kına Organizasyon Esenler ile iletişime geçerek tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Eğer sizde İstanbul kına organizasyon firmaları arasında seçim yapmak üzere iseniz bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilir, hayal ettiğiniz kına gecesine “Ücretsiz teklif al” butonu ile ulaşabilirsiniz. İletişime geçmeniz için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres::

  Atışalanı Cad. No:143 Eydemir Pasajı (327,40 km) 34200 Esenler, İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Altın Kafes Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.