Ada Organizasyon & Event

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Ada Organizasyon & Event Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

 • Aksesuar Kiralama

Ada Organizasyon & Event Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Ada Organizasyon & Event Hakkında

Ada Organizasyon ailemizin amacı; en özel günlerinizi unutulmaz kılmak ve hayal ettiğinizin ötesinde yaşatmaktır. Sektörde henüz yeni olsak da; alanında tecrübeli bir kemik kadro ile size en kaliteli hizmeti vermek için sonsuz bir çaba içindeyiz.

Kına organizasyonları da birçok sektör gibi sürekli kendini yenileyen bir iş. Biz de bu doğrultuda yenileyen trendleri sürekli takip edip kendimizi yeniliyoruz. Yöresel kınalar uzmanlık alanımız diyebiliriz. Türkiye'nin, Balkanların ya da Kafkasların adet ve unutulmuş gelenekleri, gerek kareografi ve folklorik çalışmalar gerekse süslemeler profesyonel kişiler tarafından hazırlanmaktadır.

Bizim için her gelinimiz bir prensestir. Prensesimize özel bu gecenin her anında bu hissi gelinlerimize yaşatıyoruz. Bu geceye ait her ayrıntıyla tek tel ilgilenip kınaya dair her şeyi gelinimize sunuyoruz.

Birbirinden farklı kına gecesi konseptlerinde; öncelik sizin ne istediğiniz. Bizler hayalperestleriz, öyle çok fikrimiz var ki... Gelin beraber hayal edelim. Bizler hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Bir kahvemizi içmeye bekleriz...

İletişim

 • Adres:

  Batı mahallesi Karanfil sokak No.31A/1 Pendik / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ada Organizasyon & Event Yol Haritası

Ada Organizasyon & Event Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

M&A

Merve & Ali

Düğün Tarihi: 20.01.2017


Kesinlikle tavsiye ederim herşey çok ama çok güzeldi :) “Bizim için her gelinimiz bir prensestir. demişlerdi gerçekten bir prenses gibi hissettirdiler emeğinize elinize sağlık :):)
kına organizasyonundan sora başka organizasyonlarda görüşmek üzere :)

Hizmet Kalitesi % 1000...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.