Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

212 Event Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

212 Event Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

212 Event Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

212 Event Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

212 Event Organizasyon Hakkında

212 Event Organizasyon
Tecrübesini yaratıcılığı ile birleştirerek hayatınızın en özel zamanlarını unutulmaz anılara dönüştürüyor. Siz değerli müşterilerimize; sektördeki tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün yaratıcı fikirlerle geliştirdiğimiz alt yapımızı sunmaktan onur duymaktayız.

Firmamız Davet, Açılış, Fuar, Lansman, Baby Shower, Diş Buğdayı, Mevlüt, Kına, Nişan, Düğün, Doğum Günü, Evlilik Teklifi, Evlilik Yıldönümü vs Gibi günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak. Müşterilerin istekleri doğrultusunda müşteri ile birlikte bütçesine uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

İster kurumsal organizasyon olsun, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmanız 212 Event Ekibi olarak sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır. Her geçen gün hızla gelişen ve yaygınlaşan organizasyon sektöründe başarının profesyonel ve dinamik bir ekipten: özenli, özverili ve titiz çalışma prensibinden ve gerçekleştirdiğimiz organizasyonların bizim için her gün olmasına karşın sizin için sadece BİR GÜN olduğunun bilincinden hiç vazgeçmedik.

Bu nedenle de 212 Event Ailesi olarak kurulduğumuz ilk günden bu güne dek amacımız hayalimizdeki Organizasyon için değil, hayallerinizdeki Organizasyon için çalışmak oldu.

Başarımızı her biri kendi alanında uzman, dinamik, yaratıcı ve profesyonel ekibimize, deneyimlere ve sıradanlık dışı fikirlere açık felsefemiz ile oluşturduğumuz çözüm ortaklarımıza borçluyuz.

Organizasyon konumuz ne olursa olsun, tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti nitelikli elemanlarımızla sunmak en büyük ilkemizdir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile organizasyon firması olarak üstlendiğimiz görevi, en ideal koşullarda sürdürebilmek için, müşterilerimizle çözüm ortağı olarak çalışma anlayışı sürdürmekteyiz. Bu sayede her zaman ihtiyaca en uygun çözümleri üreterek, istenilen Konsepti en iyi sunumla müşteri karşısına çıkarıyoruz.

Sizin hayalleriniz bizim için önemlidir.

İletişim

  • Adres::

    Bağcılar Cad. No:14 Haznedar /İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    212 Event Organizasyon Yol Haritası

212 Event Organizasyon Yorumları (6)

Begüm & Semih

Düğün Tarihi: 10.09.2017

Gerçekleştirmiş olduğunuz Baby Shower Organizasyonu için ne kadar teşekkürlerimi sunsam az kalır. Mükemmel bir ekip, aşırı detaycılık ve özen sonuç herşey mükemmeldi emeğinize sağlık.

Pınar & Hasan

Düğün Tarihi: 13.08.2017

212 event organizasyona bu muhteşem kına gecesi organizasyonu için çok teşekkür ederiz herkeze tavsiye ediyorum.

Yeşim & Yeşim

Düğün Tarihi: 08.07.2017

212event' e çok teşekkür ederim destekleri sonsuzdu çok güzel bir eğlence ortamı oldu çok teşekkür ederim.

Suna & Suna

Düğün Tarihi: 02.07.2017

Bu muhteşem organizasyon için 212event'e çok teşekkür ederim sizlere öneriyorum...

Merve & Anıl

Düğün Tarihi: 10.05.2017

En güzel gecemi daha da güzelleştiren bir ekip var ki 212event herşey mükemmel hazırlanmış bütün detaylar ince ince düşünülmüş.. herşey çok güzeldi başta Hatice Hanım ve Elif Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Günlerdir bu hazırlıklarla ilgileniyorlar ama herşeye sonuna kadar deymiş...

Serap & Serap

Düğün Tarihi: 09.05.2017

212 event organizasyona çok teşekkür ederim herşey mükemmeldi çok memnun kaldım herkeze tavsiye edicem çok teşekkür ederim..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.