Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Eskişehir

Simirna Kına Organizasyon

 • Min. Fiyat
  20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

 • Zeynep Demirel
  İşletme Müdürü

Simirna Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
20.000-30.000 TL

Simirna Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Simirna Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Simirna Kına Organizasyon Hakkında

Simirna Organizasyon olarak başta kına gecesi olmak üzere; kır düğünü, kokteyl, evlilik teklifi, açılış organizasyonu, doğum günü gibi etkinlikleriniz için kaliteli hizmetler sunmaya çalışan bir organizasyon firmasıyız. Bu kadar farklı organizasyondan alnının akı ile çıkan bir firma olarak, size yıllarca unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için buradayız!

Eskişehir’de kına gecesi organizasyonu için sıkça tercih edilen firmalardan biriyiz. Bunun en büyük sebebi gelin adaylarımızın karşınıza birçok konsept, renk ve malzeme çeşidiyle çıkmamız. Özel tasarım kaftandan misafirleriniz vereceğiniz hediyelik kınalara, müzik seçiminden kına merasimi için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarlara kadar her detayla yakından ilgilenmemiz şimdiye kadar biri tercih eden gelin adaylarımızı oldukça memnun etti. Çünkü ihtiyaçlarını karşılamak için başka firma aramadan tüm ihtiyaçlarına tek bir adresten sahip oldular. Bizden memnun kalan gelin adaylarımızın gülen yüzleri de bizim en büyük motivasyonumuz oldu. Şimdi de sizin hayal ettiğinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz.

Kına gecenizde size ve sevdiklerinize müthiş bir eğlence yaşatmak için orada olacağız. Tüm gece sizin yanınızda olacak dansçılarımız, hazırladıkları şovlarla misafirlerinizi mest edecek. Hatta eğer siz de son zamanların trendlerine uymak isterseniz, sevdiklerinizin karşısına dansçılarımızla hazırladığınız özel dans koreografisiyle çıkabilirsiniz. Bu en özel gününüze değer katmak ve tüm isteklerinizi yerine getirmek için tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Simirna Organizasyon olarak kına geceniz için belirlediğimiz fiyatlar da oldukça uygun, bütçenize dost olacak şekilde.

Önceden gerçekleştirdiğimiz organizasyonların fotoğraflarını size göstererek nasıl ve ne kadar kaliteli bir hizmet sunduğumuzu sizlere göstermek isteriz. Eğer siz de sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenibağlar Mahallesi Uludağ Sokak No:3 Tepebaşı/Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Simirna Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.