Simirna Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

4.000-6.000 TL

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 4.000-6.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Gold Drop Kına Organizasyon
25 7 11

Odunpazarı

Gold Drop Kına Organizasyon

1.500 TL'den az
Haz Kına Organizasyon
38 3 10

Odunpazarı

Haz Kına Organizasyon

1.500-2.250 TL
Şura Organizasyon
7 2

Tepebaşı

Şura Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Simirna Organizasyon olarak başta kına gecesi olmak üzere; kır düğünü, kokteyl, evlilik teklifi, açılış organizasyonu, doğum günü gibi etkinlikleriniz için kaliteli hizmetler sunmaya çalışan bir organizasyon firmasıyız. Bu kadar farklı organizasyondan alnının akı ile çıkan bir firma olarak, size yıllarca unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için buradayız!

Eskişehir’de kına gecesi organizasyonu için sıkça tercih edilen firmalardan biriyiz. Bunun en büyük sebebi gelin adaylarımızın karşınıza birçok konsept, renk ve malzeme çeşidiyle çıkmamız. Özel tasarım kaftandan misafirleriniz vereceğiniz hediyelik kınalara, müzik seçiminden kına merasimi için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarlara kadar her detayla yakından ilgilenmemiz şimdiye kadar biri tercih eden gelin adaylarımızı oldukça memnun etti. Çünkü ihtiyaçlarını karşılamak için başka firma aramadan tüm ihtiyaçlarına tek bir adresten sahip oldular. Bizden memnun kalan gelin adaylarımızın gülen yüzleri de bizim en büyük motivasyonumuz oldu. Şimdi de sizin hayal ettiğinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz.

Kına gecenizde size ve sevdiklerinize müthiş bir eğlence yaşatmak için orada olacağız. Tüm gece sizin yanınızda olacak dansçılarımız, hazırladıkları şovlarla misafirlerinizi mest edecek. Hatta eğer siz de son zamanların trendlerine uymak isterseniz, sevdiklerinizin karşısına dansçılarımızla hazırladığınız özel dans koreografisiyle çıkabilirsiniz. Bu en özel gününüze değer katmak ve tüm isteklerinizi yerine getirmek için tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Simirna Organizasyon olarak kına geceniz için belirlediğimiz fiyatlar da oldukça uygun, bütçenize dost olacak şekilde.

Önceden gerçekleştirdiğimiz organizasyonların fotoğraflarını size göstererek nasıl ve ne kadar kaliteli bir hizmet sunduğumuzu sizlere göstermek isteriz. Eğer siz de sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

Elif Demirkul

Tekin Demirkul

  • Adres: Yenibağlar Mahallesi Uludağ Sokak No:3 Tepebaşı/Eskişehir

Simirna Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!