Vildan Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Vildan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Vildan Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Vildan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Vildan Organizasyon Hakkında

Kına organizasyonu hazırlamak bizim işimiz. Evlenecek olan çiftlerin düğünden önce en özel gecelerinden biri olan kına gecelerine hazırladığımız konseptler ve görsel Showlarla eğlence katıyoruz. Bizim amacımız özel günlerinize renk katmak.

Kullandığımız efekt makinelerinden bahsedecek olursak, konfeti makinemiz ile en güzel kutlamaları yapıyor. Bulut efektimiz ile sizlere bulutların üstünde dans etme imkânı sunuyoruz. Yeni ürünler ve makineler geliştirerek, sizlere daha iyi hizmet veriyoruz ve sağlığa zarar verebilecek hiçbir makine türünü kullanmıyoruz. Baloncuk makinesiyle de bekarlığa veda partinizde veya sünnet düğünlerinde eğlencenizi üst seviyelere çıkarmak için buradayız.

Düğünlerde olduğu gibi kına gecelerinde de birbirinden güzel temalar geliştiriyor, sizler için araştırmalar yapıyoruz. Kına gecenizde davetlilerin ve sizin bir masalın içinde gibi hissettirmek için geliştirdiğimiz temalar tam size göre. Uçuş şifon kumaşların içinde, renkli, eğlenceli bir Hint temasına ne dersiniz? Birbirinden renkli çiçekler ve dansçıların size eşlik ettiği bir koreografi bile planlayabiliriz. Hint kınası ile misafirlerinize hatıralar bırakabilirsiniz. Kına organizasyon ekipmanlarımız her türlü konsepte uygun, yenilikçi ve sizin isteklerini karşılayabilir düzeydedir.

Ayrıca kına tahtı ve kına malzemeleri aksesuarı kiralama imkanınızda bulunmakta. 750-1500 TL’den başlayan fiyatlarımız kına organizasyon içeriklerine göre değişiklik gösteriyor. Bindallıdan başlayarak kına ekibinizle beraber, sizin seçtiğiniz kına müziklerinde harika dakikalar yaşayacaksınız. Bu muhteşem gece için neden formu doldurmuyorsunuz?

İletişim

  • Adres:

    Turan Mah. 19. Mayıs Bulv. NO:49/B Nazilli Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Vildan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.