• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Sahnesanat Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Sahnesanat Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sahnesanat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Sahnesanat Organizasyon Hakkında

Kına gecenizi nerede yapacağınıza karar verdiniz fakat mekânınızı renklendirmesi için profesyonel bir ele mi ihtiyaç duyuyorsunuz?
Sahnesanat ekibi, kına organizasyon şirketi olarak Aydın’da 5 yıldır faaliyet gösteriyor ve çiftlerin organizasyonlarında çözüm ortakları oluyor.
Gerek iş koşuşturması gerek ilk defa bu yola girmiş olmanın telaşıyla nasıl ilerleyeceğiniz konusunda soru işaretleri yaşıyor olabilirsiniz. Hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bu geceyi daha önce 100’lerce kez yaşamış firmamız tecrübelerini sizinle paylaşıyor. Nasıl bir organizasyon planladığınızı dinliyor, kına trendlerini göz önünde bulundurarak hayalinizdeki geceyi sizinle birlikte sizin için en baştan tasarlıyoruz.
Zamanın telafisi olmadığını biliyoruz. Bu yüzden hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu gecenin içinize sinmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Çiftler için hem uygun fiyatlı hizmet sunuyor hem de kaliteden asla ödün vermeyen firmamızla dilediğiniz hizmetlere ulaşabilmeniz mümkün!
Neler yaptığımızdan bahsedecek olursak:
Ne giyeceğiniz gecenizle ilgili en önemli konulardan biri farkındayız. Bindallı için tekrar bir arayışa girmenize gerek olmadığını söylemek isteriz. Farklı model seçeneklerimizden istediğin renk ve tarzda olanı seçebilirsiniz.
Geleneksel çizgileri olan kına organizasyonunuza hint kınası ekibimizle modern detaylar da katabilirsiniz.
Kına organizasyonunun vazgeçilmez ritüeli olan kına törenleri… Biraz hüzün barındıran bu dakikalarınızda kına mumundan kına tepsisine dilediğiniz tüm ürünleri tekrar almanıza gerek kalmadan, bu ürünlerimizi de gecenizde kullanabilirsiniz.
Sahnesanat Organizasyon her detayı sizin için düşünüp, gecenizi mutlu ve stressiz geçirmenizi sağlayacak.
Gece boyu sizin zevkinize özel hazırladığımız kına müziğinin çalarken size yalnızca eğlenmenin tadını çıkarmak kalacak.
Sunduğumuz hizmetlerimizden birkaçından faydalanabileceğiniz gibi bir bütün olarak da yararlanabilir 700 TL’den başlayan geniş fiyat skalamız sayesinde sizin için en uygun paketi oluşturabilirsiniz.
Gelin bu geceyi birlikte en eğlenceli kılalım ve yarınlarınıza birlikte renkli anılar bırakalım. Bizimle iletişime geçip aklınıza takılan detayları sormak için formu doldurarak işe başlayabilirsiniz…

İletişim

  • Adres:

    Efeler/Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Sahnesanat Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.