Kaftan Lora Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kaftan Lora Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Kaftan Lora Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kaftan Lora Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kaftan Lora Organizasyon Hakkında

Aydın’da kına gecesi organizasyonunuz için profesyonel bir destek almak isteyen tüm gelin adaylarını Kaftan Lora Organizasyon farkını yaşamaya davet ediyoruz. Eğlenceli ama en önemlisi istediğiniz gibi bir gece için doğru adrestesiniz!

Kaftan Lora Organizasyon olarak bu özel gününüzde fark yaratmayı daima ilke edindik. Hep bu doğrultuda hizmet verdik, gelin adaylarımızı buradan mutlu bir şekilde uğurladık. Kalite standardımızı devamlı artırmak için kendimizi geliştiriyoruz. Kullandığımız süsleme ve kına aksesuarlarını da yenileyerek gecenizi en iyi şekilde ağırlamayı hedefliyoruz. İlk günden beri hep artan organizasyon tecrübemiz ile gelin adaylarımıza sorunsuz bir gece vaat ediyoruz

Kaftan Lora Aydın’da gelin adaylarının hayal ettikleri tüm detayları gerçekleştiren bir organizasyon firması olarak faaliyet gösteriyor. Kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, bindallı, kaftan, kına tahtı, kına mumu ve kına minderi gibi önemli aksesuarları konseptinize uygun olarak temin ediyor. İsterseniz kına ekibimiz ile sevdiklerinize bir sürpriz yapabiliyor, mini bir koreografi ile dans şovu hazırlayabiliyorsunuz.

Kaftan Lora Organizasyon bünyesinde çalışan profesyonel bir ekip bulunuyor. Bu ekip uzun zamandır kına gecelerinde rol almanın deneyimini gecenizde kullanıyor. Her ayrıntının üstüne düşen, talebi, ihtiyacı ve beklentiyi en iyi şekilde karşılayan ekibimizin güler yüzleri ve samimiyeti de sizi mutlu edecek.

Farkımızı hissettirebilmek ve gelin adaylarına sorunsuz bir kına gecesi imkânı sunmak için Aydın’ın tüm ilçelerine faaliyetlerimizi ulaştırabiliyoruz. Bizimle düğününüzden en az 3 hafta önce iletişime geçmeniz, bunun için yeterli olacaktır. Küçük bir ayrıntıyı bile titizlikle planlıyor tüm hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz.

Kına gecenizde sevdiğiniz, istediğiniz ne varsa sağlayan bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres:

    Hasan efendi-Ramazan paşa mahallesi hükümet bulvarı 13sokak no3Efeler/Aydın, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kaftan Lora Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.