Kaftan Lora Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Efeler, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Duru Dans Organizasyon
15

Kuşadası

Duru Dans Organizasyon

1.500-2.250 TL
Medcezir Organizasyon
12

Çine

Medcezir Organizasyon

1.500-2.250 TL
Sare Organizasyon
13

İncirliova

Sare Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Aydın’da kına gecesi organizasyonunuz için profesyonel bir destek almak isteyen tüm gelin adaylarını Kaftan Lora Organizasyon farkını yaşamaya davet ediyoruz. Eğlenceli ama en önemlisi istediğiniz gibi bir gece için doğru adrestesiniz!

Kaftan Lora Organizasyon olarak bu özel gününüzde fark yaratmayı daima ilke edindik. Hep bu doğrultuda hizmet verdik, gelin adaylarımızı buradan mutlu bir şekilde uğurladık. Kalite standardımızı devamlı artırmak için kendimizi geliştiriyoruz. Kullandığımız süsleme ve kına aksesuarlarını da yenileyerek gecenizi en iyi şekilde ağırlamayı hedefliyoruz. İlk günden beri hep artan organizasyon tecrübemiz ile gelin adaylarımıza sorunsuz bir gece vaat ediyoruz

Kaftan Lora Aydın’da gelin adaylarının hayal ettikleri tüm detayları gerçekleştiren bir organizasyon firması olarak faaliyet gösteriyor. Kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, bindallı, kaftan, kına tahtı, kına mumu ve kına minderi gibi önemli aksesuarları konseptinize uygun olarak temin ediyor. İsterseniz kına ekibimiz ile sevdiklerinize bir sürpriz yapabiliyor, mini bir koreografi ile dans şovu hazırlayabiliyorsunuz.

Kaftan Lora Organizasyon bünyesinde çalışan profesyonel bir ekip bulunuyor. Bu ekip uzun zamandır kına gecelerinde rol almanın deneyimini gecenizde kullanıyor. Her ayrıntının üstüne düşen, talebi, ihtiyacı ve beklentiyi en iyi şekilde karşılayan ekibimizin güler yüzleri ve samimiyeti de sizi mutlu edecek.

Farkımızı hissettirebilmek ve gelin adaylarına sorunsuz bir kına gecesi imkânı sunmak için Aydın’ın tüm ilçelerine faaliyetlerimizi ulaştırabiliyoruz. Bizimle düğününüzden en az 3 hafta önce iletişime geçmeniz, bunun için yeterli olacaktır. Küçük bir ayrıntıyı bile titizlikle planlıyor tüm hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz.

Kına gecenizde sevdiğiniz, istediğiniz ne varsa sağlayan bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak yeterli olacaktır.

İletişim

Pınar & Cengiz Sert

  • Adres: Hasan efendi-Ramazan paşa mahallesi hükümet bulvarı 13sokak no3Efeler/Aydın, Turkey

Kaftan Lora Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!