Duru Dans Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Kuşadası, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Duru Dans Organizasyon
15

Kuşadası

Duru Dans Organizasyon

1.500-2.250 TL
Medcezir Organizasyon
12

Çine

Medcezir Organizasyon

1.500-2.250 TL
Sare Organizasyon
13

İncirliova

Sare Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kına gecesi organizasyonu oldukça teferruatlı ve yoğun bir süreci beraberinde getirir! Doğru çözüm ortağı ile kusursuz bir davet tasarlayarak hayallerinizi gerçekleştirme imkânınız olur! Bu yüzden Duru Dans Organizasyon tam da aradığınız çözüm ortağı…

Davetleriniz boyunca yanınızda olacak ve gecenizi eksiksiz bir şekilde devam etmesini sağlayacak organizasyon sorumlumuz ile görüşmeler düzenliyoruz. İstekleriniz doğrultusunda planlama yapıyor, her detay için kararlar alıyoruz. Organizasyonlarınızı düzenleyecek ve organizasyon yönetimi görevini üstlenecek profesyonel ekibimiz arasında yapılan görev paylaşımı ile hazırlıklarınıza başlıyoruz.

İlk olarak belirlediğiniz bir mekân yoksa anlaşmalı olduğumuz kına salonları ile iletişime geçiyoruz. Mekân seçimi yapıldıktan sonra; konseptinize, kına salonuna ve isteklerinize uygun aksesuarlar belirliyoruz. Her detay üzerinde konuştuktan ve davetleriniz için ihtiyacınız olacak kına malzemelerini tamamladıktan sonra salonda düzenlemeler yapıyoruz.

Kuşadası kına organizasyonlarınız için Duru Dans Organizasyon’un vaat ettikleri mi?

-Kına merasiminizin gerçekleşeceği alanda; konsept renklerinize göre belirlenmiş görkemli bir kına tahtı,
-Belirli sayıda nedimeniz için bindallı,
-Gelin hanım için farklı modellerde yöresel kıyafetler ve bindallı,
-Damat bey için kına kostümü olarak bilinen; yelek, fes ve omuz şalı,
-Dans, halk oyunları ekibi, davul şov, nedimeleriniz için rengarenk davul ve tefler, kına mumu ve davet boyunca ihtiyacınız olacak bütün malzemeler…

Bütün bunların yanı sıra salonda; konuklarınız için davet masaları, gelin yolu, anı defteri köşesi, kına hatırası alanı ve karşılama masası da hazırlıyoruz. Rengarenk tüller, çiçek ve kumaşlar ile mekânın son hali beğeninizi kazanacak!

Gece boyunca eşlik edecek kostümlü nedimelerimiz, siz bindallılarınızı giyerken ya da gecenin akışında aksaklıklar olduğu takdirde sahnede yerlerini alıyorlar. Bu sayede geceniz kesintisiz şekilde ilerliyor. Size de aileniz ve dostlarınız ile bolca eğlenmekten başka bir sorumluluk kalmıyor.

Unutulmaz bir Kuşadası kına gecesi için Duru Dans Organizasyon kına paketlerinden seçebilirsiniz! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

İletişim

Begüm Hanım

  • Adres: Kuşadası

Duru Dans Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!