Ulubey Tesisleri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

2.000-3.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 2.000-3.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

2008 yılında faaliyet göstermeye başlayan mekanımız Ulubey Tesisleri Adapazarı gibi Sakarya’nın en nadide ilçelerinden birinde bulunuyor. Başlangıçta sadece bir kır lokantası olma vizyonu ile açtığımız mekanımızın doğası ve güzel atmosferi pek çoklarının dikkatini çekip beğenisi kazandı. Sonrasında ise aldığımız teklifler ve yaptığımız bir araştırma sonucu düğün ve davetlere de ev sahipliği yapmaya karar verdik. Böylece 2010 yılında baştan aşağı yenilenerek ve gerekli altyapıları oluşturarak davet mekanımızı hizmete açtık. Burada düğünler ve kına geceleri başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, kurumsal etkinlikler, sünnet törenleri daha pek çok özel gün ve gece organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz.

Tesisimizde her biri alanında uzman, tecrübeli ve de güler yüzlü kocaman bir ekiple çalışıyoruz. Hizmetlerimizin tamamını ustalıkla yerine getiriyor ve bizi ne sebeple olursa olsun tercih eden konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Tesisimiz oldukça geniş bir alana sahip ve sayı vermek gerekirse 6 dönümlük bir arazi içerisine kuruldu. Bu geniş alanda hem restoranımız hem de davet alanlarımızla birlikte faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Organizasyonlar düzenlenebilecek ve her mevsime uygun 2 farklı mekan alternatifimiz mevcut. İlki yemyeşil çimleri, doğa ile iç içe dağ manzaralı ferah atmosferi ile kır bahçemiz. Burada 2.000 ve üzerinde konuk ağırlayabiliyor, tam bir kır konseptinde yaz veya ilkbahar etkinlikleri düzenleyebiliyoruz. Diğer seçeneğimiz ise kapalı salonumuz ve burada 750 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyoruz.

Kına gecenizi davetli sayınız veya zevkinize göre dilediğiniz yerde düzenleyebilirsiniz. Biz sizin için mekan süslemesini, müziği, fotoğraf ve video çekimlerini, yemek ve ikram menülerini, servisi ve daha pek çok şeyi organize edebiliriz. Eğer yıllarca unutulmayacak bir kına gecesi istiyorsanız Adapazarı kına salonları arasında Ulubey Tesisleri olarak bizi tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Ferdi ULU

  • Adres: Korucuk Mah. Korucuk Cad. No: 60 Korucuk

Ulubey Tesisleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!