Tüvasaş Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Tüvasaş Sosyal Tesisleri Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Tüvasaş Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Tüvasaş Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tüvasaş Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Tüvasaş Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Tüvasaş Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tüvasaş Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Tüvasaş Sosyal Tesisleri Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için geniş ve ferah bir alan mı arıyorsunuz? Öyleyse yaz ve bahar aylarında ağaçlar ile çevrili bir bahçe tam da aradığınız fırsat!

Fırsat deme sebebimizi merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Tüvasaş Sosyal Tesisleri Sakarya’da uygun fiyat avantajları ile bahçesinin kapılarını davetlerinize açıyor. Üstelik kış aylarında ya da soğuk bir son bahar akşamında da hizmet verebilmek için lokalin salonunda hazırlıklarımıza başlıyoruz. Düşlerinizdeki gibi gece tasarlamak için çözüm ortaklarınız ile ortak süreç yürütüyor ve gecenizi eksiksiz bir şekilde stilize ediyoruz!

Kına gecesi eğlenceleriniz için özel bir atmosfer yaratmayı hedefliyoruz. Davetli sayınıza göre masa düzenini yuvarlak ya da dikdörtgen masalar ile oluşturuyoruz. Yuvarlak masalarımız 8 ila 10 kişilikken dikdörtgen masalarınız daha kalabalık davetler için yerden tasarruf imkânı sağlıyor. Bu sayede ferah bir davet alanı ve geniş bir dans pisti düzenleme şansımız oluyor.

Kına merasiminiz için ya da salonun giriş yolu için de farklı alternatifleri organizasyon firmalarınız ile sağlıyorsunuz. Kına köşesi ve merasim alanı da tasarlayarak gecenizi eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Beyaz masa örtüleri ve beyaz sandalyeler ile düzenlenen masalarınızda da kına köşeniz ve konseptinize uygun renklendirmeler yapılabilir!

Davet menüleri için genellikle kına gecelerinde ikram menüler tercih edilir. Siz de isterseniz yemekli menüler isterseniz de ikram menüler tercih edebilirsiniz. Konuklarınızın beğenisine sunulan lezzetler Tüvasaş Lokali Sosyal Tesisleri mutfağında hazırlanılır ve belirle menüler ile seçenek sunulur. Elbette bütün sunumlar şık bir şekilde ekibimiz tarafından servis edilir.

Gecenin eğlencesi geleneksel kına gecesi müzikleri ve pop şarkılar ile sağlanabilir. Bu konuda da müzisyen seçimlerinizin önemi büyük! Tarzınıza uygun repertuvarlar için de dikkatli tercih yapılmalı!

Siz de kına gecesi eğlencelerinizi tasarlamak için Tüvasaş Sosyal Tesisleri iletişim formuna sayfanın üst kısmında erişebilirsiniz. Eksiksiz bir form doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Şirinevler Mah. Serdivan Cad. No: 79 Adapazarı/ Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.