Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi

E-posta Gönder

 • Akyazı, Sakarya.

Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi Hakkında

Sakarya’nın ilk ve tek kına konseptli salonu olma özelliği taşıyan Tatlı Telaş Organizasyon & Kına Evi aracılığı ile her şeyiyle kusursuz bir kına gecesi yaşamaya kendinizi şimdiden hazırlayın!

Kına merasimi için hazırlık yapma tam bir tatlı telaş ama nasıl düzenlendiği ve planlandığı da çok önemli. Olası aksaklıkları önlemek, kınanızı tatlı bir anı olarak hatırlamak ve yeni yaşamınıza iyi bir başlangıç yapabilmeniz için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Başarılı ve güzel bir kına organizasyonu için uyum ve bütünlük önemlidir. Doğru etkinlik koordinatörü, doğru organizasyon, doğru ses, ışık ve müzik, dekor, zamanlama, programın akışının planlaması gibi özellikler bütünün bir parçasını oluşturuyor. Biz de bu bütünün parçalarını en güzel şekilde birleştirmek ve size muhteşem bir gün yaşatmak için buradayız.

Ne demiştik; ‘’Kına konseptli salon!’’ Evet, bizimle anlaştığınız zaman kına gecenizi hem modern bir salonda yapmış olacaksınız hem de iyi bir organizasyon firması ararken zaman kaybı yaşamayacaksınız. Kına gecenizi bir şölene dönüştüreceğimiz salonumuz kalabalık organizasyonlarınız için de gayet elverişli, geniş bir mekan. Yüksek tavanlı yapısı ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken salonumuzda birbirinden güzel kına konseptleri oluşturuyoruz. Seçtiğiniz model ve renk kına tahtımızı salonumuzun en güzel yerine yerleştiriyoruz, tabii özenle seçtiğimiz aksesuarlar eşliğinde. Kına gecenizde giyeceğiniz kaftandan arkadaşlarınıza dağıtacağımız taç ve mendillere, kına merasimi için gerekli olan aksesuarlardan salon süslemesine kadar her detayı halledeceğimizden, sizin hiçbir şey düşünmenize gerek kalmayacak!

Kına geceniz için günü kararlaştırdınız ve geri sayım başladı. Şimdi hiç telaşa kapılmadan sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak Sakarya kına gecesi mekanlarından olan Tatlı Telaş Kına Evi firmamız ile iletişime geçin ve bu özel anlarınızın keyfini sonuna kadar çıkarma imkanına sahip olun.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.