Sindoma Düğün Salonu

E-posta Gönder

Sindoma Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Sindoma Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Sindoma Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sindoma Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Sindoma Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Sindoma Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sindoma Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi

Sindoma Düğün Salonu Hakkında

Sakarya’da, kına gecesi düzenleme konusunda yıllarca tecrübeye sahip olan Sindoma Düğün Salonu Hendek’te yıllar boyu hafızalarınızda kalacak bir geceye hazır mısınız?

Sakarya’nın en beğenilen düğün salonlarından biri olan Sindoma Düğün Salonu’nda 300 ila 400 kişilik davetliyi kına gecenizde ağırlama kapasitesine sahibiz. Peki kına gecenizi mekânımızda gerçekleştirme kararı alırsanız nasıl bir ortam sizi karşılayacak?

Salonumuzun girişinde mutlu çiftimizin de üzerinde yürüyerek sevdiklerinin karşısına ilk kez çıkacağı kırmızı bir halımız bulunuyor. Kırmızı halının her iki yanında ise altın ve beyaz renkler ağırlıklı kullanılarak tasarlanmış ufak kolonlar bulunuyor. Bu kolonlar üzerinde mutluluğunuzu ve zarafeti temsil eden sade çiçekler salonumuza ayrı bir hava katıyor. Bu yoldan yürüdüğünüzde kına tahtı ve cibinliği, kına tepsisi, kına takımı ve bunlar gibi kına gecelerinin vazgeçilmez pek çok aksesuarı ve dekorları yer alıyor. Tüm bu süsleme ve dekorları gecenizde hâkim olmasını istediğiniz özel bir konsept varsa bu konsept dahilinde dizayn ediyoruz. Örnek vermek gerekirse Osmanlı konseptinde geleneksel çizgi ve desenlerle salonumuzda nostaljik bir havaya sahip oluyoruz. Prenses konseptimizde ise pembe ve tonlarını ağırlıkta kullanarak gerçekten bir prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz! Roman konseptimizde ise salonumuz çeşit çeşit renklerle süsleniyor ve istenen atmosferi yaratabiliyoruz.

Kına gecenizin en güzel açılardan kayıt altına alınmasını ve yıllar sonra da hatırlama imkânınızın olmasını isterseniz profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlarla anlaşarak bu fırsatı da size sunuyoruz!

Hayatınızın en mutlu ve eğlenceli günlerinden birini Sakarya kına gecesi mekanları arasında en beğenilen salonlardan biri olan Sindoma Düğün Salonu’nda geçirmek isterseniz yapmanız gereken şu! Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmak ve ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamak. Unutulmaz bir gecede misafirleriniz ile birlikte memnuniyetinizi sağlamaktan mutluluk duyacağız...

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Meşale İş Merkezi Hendek/Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sindoma Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.