• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Sen Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sen Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sen Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sen Otel Sıkça Sorulan Sorular

Sen Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sen Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sen Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sen Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Sen Otel Hakkında

Otelcilik sektöründe kalite ve konforu ilke edinerek faaliyet gösteren Sen Otel, klasik tarzda dekore edilmiş davet salonları ile özel günlerinize de ev sahipliği yapıyor. Özellikle evlilik arifesindeki davetler için zengin menülerimiz ve başarılı müzik hizmetimizle Sakarya kına salonları arasında öne çıkıyoruz. Büyük davetleriniz için de daha samimi bir ortamda geçmesini istediğiniz butik davetleriniz için de yeterli kapasite sunuyor, sorunsuzca ilerleyen unutulmaz bir gece için çalışıyoruz.

Davet Alanları

Otelimizde geniş katılımlı veya butik davetler için tercih edebileceğiniz iki salon mevcut. Lara Düğün Salonu 800 kişilik kapasitesiyle çevresi geniş çiftlerimiz için oldukça uygun. Büyük bir pisti ve gelişmiş ses sistemi bulunan Lara’da renkli davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Ada Davet Salonu ise 200 kişi kapasiteli ve butik kına geceleri için ideal bir ortama sahip. Tüm salonlarımızın iklimlendirmesi mevsim koşullarına uygun olarak yapılıyor.

Dekorasyon

Sen Otel Sakarya’nın davet salonlarından Lara’da modern bir görüntü sağlayan beyaz renk hakim. Bu salonumuzda dikdörtgen ve yuvarlak masalar ile napolyon sandalyeler kullanıyoruz. Ada Davet Salonumuzdaysa kına gecesi ruhuna en çok yakışan renk olan kırmızıya ağırlık veriyoruz. Duvarlarda ve Hilton model sandalyelerimizde kullandığımız kırmızıyı masa örtüleri için tercih ettiğimiz beyazla dengeliyoruz. Her iki salonumuzda da masalar için aksesuar olarak zarif şamdanlar ve şık çiçek düzenlemeleri kullanıyoruz.

Hizmetler

Otelimizde düzenleyeceğiniz kına geceleri için organizasyon sorumlumuzla çalışabileceğiniz gibi bir organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz. Bir kına gecesinin en önemli unsurlarından olan müzik içinse orkestramız gece boyu yanınızda olacak. Bunun yanında kına gecelerinde yaygın olarak kullanılan aksesuarları temin etmesi veya size kına eğlencelerinde yardımcı olacak bir ekip sağlaması için dışarıdan destek de alabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Kına gecenizde yemek ikramı olsun isterseniz farklı zevklere ve bütçelere hitap eden çeşitli menülerimiz var. Ana yemek ve tatlıdan oluşan menülerimizin yanında ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek ve tatlı içeren menülerimiz bulunuyor. Ordövr tabağı, ara sıcak ve tatlı olarak servis edilen pasta tüm menülerde sabit. Ana yemekte saray kavurma, dana antrikot gibi çeşitli kırmızı et yemekleri arasından seçim yapılması mümkün.

Kına gecenizde tüm isteklerinizi yerine getirecek, hizmet sektöründeki birikimini mükemmel daveti hazırlamak için kullanacak bir ekiple çalışmak isterseniz sizleri Sen Otel’de ağırlıyoruz. Hem geniş katılımlı hem butik davetler için ideal salonlar sunan, zarafetle dekore edilmiş otelimizde bir kına gecesi yapmak isterseniz Sen Otel Sakarya telefon ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  İstiklal Mh. Sanayi Cd. No:16 Adapazarı/SAKARYA

 • Haritadaki Konumu

  Sen Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.