Sen Otel

4

E-posta Gönder

0850 532 9279

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Serdivan, Sakarya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Serdivan’da bulunan otelimiz ile hatırı sayılır bir süredir farklı amaçlar ve hizmetler ile konuklarımızı ağırlıyoruz. Konaklama faaliyetleri dışında özel gün ve gecelere de ev sahipliği yaptığımız Sen Otel Sakarya çapında evlilik arifesinde olan çiftlere hitap ediyor. Bu minvalde düzenlediğimiz organizasyonlarımızdan bir tanesi de gelinlerimiz için son derece önemli olan kına törenleri.

Kına geceleri için “işte tam burası!” diyebileceğinizi düşündüğümüz gerek kapasitesi gerek ise yapısı ile bu özel güne hitap eden bir salonumuz var. Düğünler kadar çok misafir davet edilmeyen kınalar için en ideal konuk ağırlama kapasitesine sahibiz. Ada Davet Salonu’muz banket düzeninde tam 200 kişilik. Burada kınaların ruhuna uygun olacak şekilde kırmızı rengini bolca kullanıyor ve ortamı boğmaması ve kırmızı ile uyum sağlaması için de beyazı tercih ediyoruz. Şöyle ki; oturma düzenimizi oluşturduğumuz uzun dikdörtgen ve 10’ar kişilik yuvarlak masalarımızın örtüsü beyaz renkte, konforlu Hilton model sandalyelerimiz ise kırmızı renkte. Salonun duvar kaplamaları ve modern avizelerinin rengi kırmızı ancak duvar ve aydınlatmalarımız beyaz.

Bunun haricinde eğer dilerseniz başka bir mekân süslemesi alternatifi veya kına ritüellerini gerçekleştirmenizde size yardımcı olması için dışarıdan bir destek alabilirsiniz. Kına organizasyon firması ile anlaşmanızın bizim için hiçbir sakıncası olmadığı gibi yine gerekli kısımlarda üzerimize düşeni yapar ve misafir firma ile iş birliği içerisinde çalışırız.

Sen Otel kına geceleri için size bir alternatif daha sunabiliriz. Eğer kalabalık bir kına töreni organize edip tüm sevdiklerinizi geceye davet etmek isterseniz size büyük salonumuzu da önerebiliriz. Lara Düğün Salonu’muz 800 kişilik kapasitesi ve yüksek tavanı ile oldukça geniş ve ferah bir atmosfere sahip şık bir davet alanıdır.

Yemek ve ikram menülerimiz hakkında bilgi almak ve genel olarak organizasyon maliyetlerini öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sen Otel Sakarya telefon numarası ve mail adresimiz sayfa üzerinde mevcut. Elinizi çabuk tutup erkenden rezervasyonunuzu yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İletişim

Ergi Eren Topcu

  • Telefon: 0850 532 9279
  • Adres: İstiklal Mh. Sanayi Cd. No:16 Adapazarı/SAKARYA

Sen Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!