• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Şehr-i Mahal Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Şehr-i Mahal Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Şehr-i Mahal Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şehr-i Mahal Sıkça Sorulan Sorular

Şehr-i Mahal kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şehr-i Mahal kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şehr-i Mahal kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şehr-i Mahal kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Şehr-i Mahal kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Şehr-i Mahal kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.

Şehr-i Mahal Hakkında

Endişelenmeyin, kına geceniz için her şeyi düşünen bir mekân var; Şehr-İ Mahal Düğün Salonu Serdivan/Sakarya. Çiftlerimizin memnuniyetini için özel olanaklar sağlıyoruz ve isteklerinizi dikkatlice dinleyip tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için gayret gösteriyoruz.

Geniş ve ferah salonumuzda, konuklarımızın konforu için her şeyi düşünüyoruz. 6 kişiden oluşan orkestramızın yer aldığı 400 metre karelik alanımızı, her taraftan rahatça görülebilecek şekilde tasarladık. Asma kat olarak iki kattan oluşan yüksek tavanlı salonumuzda engelli misafirlerimiz için asansörümüz bulunuyor. Modern ve zarif dekorasyonumuzla en başta sizi, daha sonra da konuklarımızı büyüleceğimizi düşünüyoruz.

Kına geceniz için verdiğiniz hizmetler;

-İş ortaklarımız aracılığıyla ihtiyacınız olan, kına tepsisi, kına tahtı, kına süslemesii kına ekibi gibi hizmetleri sağlayabiliyoruz. Davetlilerinizin hakkınızdaki duygu ve düşüncelerini aktarabilecekleri bir anı defteri hazırlıyoruz.
-En beğendiğiniz fotoğrafınızı 50x70 cm ebatlarında büyüterek bir çerçeve içerisinde salonunun giriş bölümüne yerleştiriyoruz. Kına gecenizden sonra bu fotoğrafı size hediye ediyoruz.
-Zengin menü seçeneklerimizle konuklarınızı ağırlıyoruz. Menümüzde başlangıçlar, ara sıcak, ana yemek, tatlı, çay veya kahve servis ediyoruz. Yemekli, pastalı, kuru pastalı ve kokteyl menülerimizden dilediğinizi seçebileceğiniz gibi size özel olacak şekilde menüler de hazırlayabiliyoruz.
-Işık, konfeti ve lazer gösterileri, vestiyer, anlaşmalı video ve fotoğraf çekimi gibi ek hizmetlerimizle size kusursuz bir gün armağan ediyoruz.

Şehir merkezindeki konumumuz ve geniş otoparkımız sayesinde şahsi araçlarıyla gelen misafirlerimiz yer sorunu yaşamadan araçlarını otoparkımıza emanet edebilir. Ayrıca salonumuzda ihtiyaçlarınızı giderek kulis ve gelin odası, bebek bakım odası, çocuk oyun alanı, kafeterya ve mescitler de bulunuyor.

Rüya gibi bir gün geçirmeniz için vereceğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer salonumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve Şehr-i Mahal Düğün Salonu Serdivan/Sakarya fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:34 Serdivan/Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Şehr-i Mahal Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.