• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saray Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Saray Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Saray Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Saray Garden Sıkça Sorulan Sorular

Saray Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saray Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Saray Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saray Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Saray Garden kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Saray Garden kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Saray Garden Hakkında

Saray Organizasyon olarak davet sektöründe yıllar içinde oluşan birikimimizi 2019 yılında kurumsal hayatına başlayan Saray Garden’da hizmetinize sunuyoruz. Kurulduğumuz günden beri pek çok çiftimizin en mutlu anlarına tanıklık ettik ve etmeye devam ediyoruz. Saray Garden, Sakarya kına gecesi mekanları arasında sunduğu eksiksiz hizmetle ve şıklıkla dekore edilmiş mekanıyla şimdiden adından söz ettiriyor.

Davet Alanları

Saray Garden iç mekan davetlerinize ev sahipliği yapıyor. İklimlendirmesi doğru bir şekilde yapılan salonumuzda her mevsim kına gecelerinizi düzenleyebilirsiniz. Yüksek tavanlı salonumuz 200 ila 300 misafir kapasitesiyle butik davetleriniz için uygun bir alan oluşturuyor. Oturma düzenini tüm misafirlerinize konfor sağlayacak şekilde yapıyor, tören ve eğlence için yeterli genişlikte bir alan bırakıyoruz.

Dekorasyon

Saray Garden’da kına gecelerinin geleneksel rengi olan kırmızı ve altın rengine ağırlık veriyoruz. Altın rengi, yuvarlak sırtlı klasik sandalyelerle çevrelediğimiz masalarımız için kırmızı örtüler tercih ediyoruz. Masalar konseptinize göre farklı renklerde çiçek düzenlemeleriyle dekore ediliyor. Aydınlatmada kullandığımız kristal avizeler, mekanımıza bir saray esintisi getiriyor. Kına tahtımız altın rengi oymalı sırtı ve kırmızı minderiyle geleneksel tarzımızı destekliyor. Tahtın arkasında çeşitli renklerde tül ve çiçekler ile peri ışıkları kullanarak fon oluşturuyoruz.

Hizmetler

Saray Garden Erenler çevresinde kına gecesi yapacak çiftlere eksiksiz bir planlama desteği ve hizmet içeriği sağlıyor. Kına tepsisini, sepetini ve merasimde kullanılacak el gülü gibi aksesuarları temin ediyor, gelin hanıma özel tasarım kaftan getirtiyoruz. Gelinin şalvar takımı ve damadın kostümü de tarafımızdan sağlanıyor. Nedimeleriniz için elbise, taç, tef, halay mendili gibi aksesuarlar temin ediyoruz. Kına ekibimiz büyük yelpazelerle çıkışınızı bir görsel şölen haline getiriyor ve tören boyunca size yardım ediyor. Müziklerimiz ve çeşitli gösterilerimiz misafirlerinizi eğlendiriyor. Gece boyu fotoğraf çekimlerini yapıyor, hediyelik kuru kınaları da biz hazırlıyoruz.

Kına gecenizin her ayrıntısını sizin için biz düşünelim, size sadece sevdiklerinizle eğlenmek kalsın. Saray Garden olarak yeni trendleri takip ediyor, en kapsamlı hizmeti her bütçeye uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve samimi atmosferimiz kına gecenizi mükemmelliğe götürüyor. O halde bizle çalışmak isterseniz hemen aşağıdaki bilgilerimiz aracılığıyla bizle iletişime geçebilir veya yandaki formu doldurarak Sakarya kına salonları fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hacıoğlu Mah. Sakar Baba Cad. No:84 ( Avrasya Hamamı Çaprazı ) Erenler/ Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Saray Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.