Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu Hakkında

Düğün tarihinizi belirlediniz. Bir yandan düğün hazırlıklarınızı yaparken bir yandan da kına geceniz için uygun bir mekân aramaya başladınız. O zaman doğru yerdesiniz! Aklınızda olan kına gecesi konseptini size biz sunalım istiyoruz. Rönesans Toplantı Ve Düğün Salonu olarak kına geceniz için bütün sorumluluklarınızı omuzlarınızdan alıyor; her şeyi sizin yerinize biz planlıyoruz.

Personelimiz ve yöneticilerimiz ile, çiftlerimizin hayatlarında ki önemli günlerini bize emanet ettiği gerçeğini unutmadan çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor ve her organizasyonlarımızda ilk günkü heyecanımızla hareket ediyoruz.

Zarif bir dekorasyona sahip salonumuzda, geniş ve konforlu ağırlama kapasitemiz bulunuyor. Bu özel gününüze sevdiklerinizi yer olacak mı stresine girmeden rahatlıkla davet edebilirsiniz. Kına gecenizi gerçekleştireceğimiz mekânımızda isteklerinize özel masa ve sandalye giydirmeleri yapabiliyoruz. Kına tahtımızı kına gecenize uygun bir şekilde hazırlıyoruz ve misafirlerinizin sizi rahatça görebilecekleri yere konumlandırıyoruz. Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına müziklerimizi önceden belirliyor ve kına ekibimizle gecenize renk katıyoruz.

Bekarlığa veda gününüzün keyfini sonuna kadar yaşayın diye geniş bir pist alanı oluşturduk. Sevdiklerinizle birlikte özgürce dans edebilir, bu özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Nerede faaliyet gösteriyorsunuz diye soracak olursanız Rönesans Toplantı Ve Düğün Salonu Karasu/Sakarya ‘da bulunuyor. Kolay ulaşım olanağına sahibiz. Bu yüzden misafirleriniz zaman kaybı yaşamadan ister kendi araçlarıyla isterlerse toplu ulaşım araçlarıyla kolaylıkla salonumuza gelebilirler.

Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin salonumuzdan memnun olarak ayrılmasını istiyoruz.

Sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer salonumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Aşağı Aziziye Mahallesi Lozan Caddesi Karasu MYO Yanı Karasu, Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.