Riada Hotel

E-posta Gönder

  • Adapazarı, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Riada Hotel
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Riada Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Riada Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Riada Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Riada Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Riada Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Riada Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Riada Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Riada Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Riada Hotel Hakkında

2009 yılından bu yana Riada Hotel Sakarya’da faaliyet gösteriyor. Konuklarının koşulsuz memnuniyetini prensip haline getiren Riada Hotel’de ekibimiz, konuklarını daima mutlu görmeyi hedefliyor. Profesyonel ekibimiz aynı zamanda güler yüzlü ve prensipli kişilerden oluşuyor. Siz huzurlu bir ortamda keyifli zaman geçirin diye kalabalık bir ekip ile çalışıyoruz…

Üstelik konuklarımıza yalnızca konaklama imkânı değil birçok hizmeti bir arada sunuyoruz. Riada Hotel’de sunduğumuz hizmetler ise şöyle:

Konaklama misafirlerimiz için otelimiz bünyesinde 40 oda bulunuyor. Hijyen koşulları dahilinde düzenlenmiş temiz odalarımızda konuklarımızın aradıkları her şey var!

İş toplantıları ve eğitimler için sık sık kurumsal şirketleri de ağırlayan otelimizde bulunan toplantı salonu tiyatro düzeninde 160 kişiyi, yemek düzeninde ise 100 kişiyi ağırlayabilecek kapasitede.

Açık büfe sabah kahvaltınızı bahçede de tercih edebilirsiniz. A lacarte hizmet sunan restoranımızda ise Türk mutfağı ve dünya mutfağından özel lezzetler tercih edebileceğiniz oldukça geniş bir menü ile sunumlar yapıyoruz. Gün boyu oda servisi imkânı ile ev rahatlığı arayan konuklarımıza da hitap edebiliyoruz.

Dinlenirken stres ve yorgunluk atmak isteyen konuklarımızın ilk tercihleri arasında yer alan; Türk hamamı, sauna, spor salonu, güzellik uygulamaları da yaptırabileceğiniz bir de spa merkezimiz bulunuyor.

Spa & Wellness hizmetlerimiz dahilinde; farklı masaj teknikleri için ve spor, medikal alanında kişisel antrenörlük hizmetleri de bulunuyor. Ayrıca Türk hamamı ve saunamızda ise 12 kişiye kadar gelin hamamı organizasyonu düzenleyebiliyoruz. Gelin hanım ve arkadaşları bu tarz bir eğlenceyi ve düğün öncesi streslerini atmak için masajlarımızı tercih edebilirler! Bu eğlence için özel olarak gelin hamamı aksesuarları temin edebilir ve kendilerine göre bir eğlence ile keyifli anlar geçirebilirler.

Arzu eden gelinlerimiz gecenin devamını modern tarzda bir kına gecesi ve bekarlığa veda partisine dönüştürebilirler. Otelimizde geleneksel kına gecesi organizasyonlarını da 150 kişiye kadarki davetlileri ile birlikte düzenleyebilirler.

Eğer siz de Riada Hotel’de kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz kına gecesi organizasyonları düzenlemek isterseniz yapmanız gereken formu doldurarak bizimle iletişime geçmek…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan Mah. Bosna Cad. Ana Sok.No:70 Adapazarı / Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.