Rada Kına Konağı

E-posta Gönder

Rada Kına Konağı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Rada Kına Konağı Sıkça Sorulan Sorular

 • Rada Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Rada Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Rada Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Rada Kına Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Rada Kına Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Rada Kına Konağı Hakkında

Çift olmak adına çıktığınız yolculukta kına gecesi organizasyonlarınızı tasarlarken Rada Kına Konağı ailesi olarak yanınızdayız!

Davetleriniz boyunca sunduğumuz hizmetler ve konuksever ekibimizle fark yaratıyor, konağımızın şık tasarımı ve kişiye özel konseptler ile kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Unutulmaz bir davet tasarlamak için profesyonel bir ekip ile birlikte çalışıyoruz. Elbette hazırlıklarımıza başlamak ve planlamalarınızı yapmak için detaylı görüşmeler düzenliyoruz. Görüşmeleriniz esnasında hayallerinizdeki davetten beklentilerinizi öğreniyoruz. Aslında tam olarak hayalinizdeki gece için isteklerinizi sizin ağzınızdan dinliyor ve masal gibi bir kına töreni gerçekleştiriyoruz. Bunun için ise kına paketlerimizden seçerek gecenizi tasarlıyoruz.

Sakarya Adapazarı kına gecesi mekânları arasında fark yaratan Rada'da kına paketimizin içerikleri neler mi?

-Karşılama töreninde lokum ve şekerleme ikramı,
-Ses, ışık sistemleri ve sahne hizmetleri,
-Kına tahtı ve konseptinize uygun süslemeler,
-Kına aksesuarlarından; tef, davul, halay mendili, el kartları ya da Shakira kemerleri temini,
-Çıkışlarda kullanılan malzemelerden ihtiyacınız olanlar,
-Dilek ağacı ve dilek kartları,
-Yakılacak ve hediye edilecek kına temini,
-Testi kırma, renkli kemerler ile eğlencenin organizesi,
-Gelin masası süslemeleri,
-Damat bey için yelek ve fes,
-Çiftlerimizin annelerine şerbet ikramı,
-Tercih ettiğiniz pakete göre kına kıyafeti ve gelin hanım için duvak, el gülü, eldiven gibi aksesuarların temini bütün paketlerimizde var olan hizmetlerimizdir!

Ekonomik paketlerde ek olarak; kına kıyafeti olarak Hint kıyafeti ve kaftan seçenekleri ile 2 adet tercih şansı hatta 8 arkadaşınıza kına kıyafeti de sağlıyoruz.

Standart paketlerde ek olarak; kaftan, Hint kıyafeti ve çıkış kıyafeti olarak 3 adet kıyafet tercihi ile 12 arkadaşınıza kaftan temin ediyoruz. Kına merasimi için salona girişinizde eşlik eden 2 nedime de tahsis ediyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerinizi de yapıyoruz.

Lüks paketlerde ek olarak; şalvar takım, kaftan, Hint kıyafeti ve çıkış kıyafeti olarak 4 seçenek sunuyoruz. 15 arkadaşınıza kına kıyafeti, fotoğraf ve video çekimi, ikram paketleri ile atıştırmalık sunumları hatta Hint kınası da yer alabilmekte!

İstekleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapılan paketlerde ekleme ve değişiklikler için ortak kararlar alabiliriz. İletişime geçmek için ise sayfanın üst kısmındaki Rada Kına Konağı iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butona tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeni Doğan Mah. Fabrika Cad. No: 77 Kat:1 Adapazarı/ Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Rada Kına Konağı Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

B&A

Büşra & Ahmet

Düğün Tarihi: 01.02.2020


Çok teşekkür ederiz herşey çok güzeldi. Emeğinize sağlık çok memnun kaldık hep beraber... İlk çıkış olarak çok heyecanlıydım ki siz çok güzel örttünüz, çok destek oldunuz sonra bi açıldım bi açıldım sayenizde. Emeğinize sağlık çok teşekkürler..

M&O

Meryem & Onur

Düğün Tarihi: 31.01.2020


Muhteşem bir gece oldu sayenizde ben ve misafirlerim çok eğlendik. Kına yapacak olan bütün arkadaşlarıma ve cevreme sizi tavsiye edicem iyiki tercihim sizden yana kullanmışım tekrar tekrar çok tşkr ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.