Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Payitaht Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Payitaht Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Payitaht Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Payitaht Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Payitaht Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Payitaht Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Payitaht Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Payitaht Düğün Salonu Hakkında

Hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmeden önce Sakarya’da kına ve bekarlığa veda gecesi düzenleyebileceğiniz bir yer mi bakıyorsunuz? Hemen araştırmayı bırakabilirsiniz. Çünkü tam size göre bir teklifimiz var. Payitaht Düğün Salonu şık tasarımımız ve birçok imkânımız ile siz konuklarımıza istediğiniz hizmeti veriyor. Payitaht Düğün Salonu Sakarya nerede? Diye soracak olursanız Kemal Paşa mahallesinde Serdivan ilçesinde bulunmaktayız. Konum olarak oldukça rahat gelebileceğiniz bir mevkide olduğumuz için ulaşım problemi yaşamıyorsunuz.

Bu zamana kadar birçok organizasyonda bizi tercih ettiğiniz için yönetim kadromuz ve personellerimiz organizasyonu başarıyla gerçekleştirme konusunda çok tecrübeliler. Yani gecenizin nasıl geçeceği konusunda hiçbir kuşkunuz olmasın. Sizi sizden çok düşünerek en ince detayları hallediyor, kusursuz bir gece yaşamanızı sağlıyoruz. Kına ve bekarlığa veda geceleri dışında sünnet, nişan, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler olmak üzere birçok geceye ev sahipliği yapmış bulunuyoruz.

Kına geceleriniz için istediğiniz aksesuarları sağlıyoruz. Süsleme yapmak isterseniz salonumuzu süsleyebiliyorsunuz. Yaratıcı fikirler ve ekstra istekleriniz için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Şovlar, danslar ve eğlenceler hiç bitmeyecek, unutulmaz bir gece geçireceksiniz. Bu geceyi ölümsüzleştirmek için HD kalite video ve fotoğraf çekimimiz bulunuyor. Bunları da sizinle paylaşıyoruz.
Salonumuzda ekstra olarak gelin odamız, bebek bakım odamız ve toplantı odamız bulunuyor. Bu odaları da organizasyonunuz için gerektiğinde kullanabiliyorsunuz. Bu sunduğumuz imkânlar ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Her isteğinizi yapan güler yüzlü bir ekip sizin gece boyunca yanınızda olacak.

Ses ve ışık setlerimiz son model sistemlerden oluşuyor. Kına gecelerinin olmazsa olmaz şarkılarını sizin için çalacağız. Eğlencenin doruklarına ulaşacağınız bu gecede bizimle olmak isterseniz, formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu imkânlara hangi fiyatlarla sahip olacaksınız öğrenmek ister misiniz? Eksiksiz doldurduğunuzda size hemen geri dönüş sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kemal Paşa Mahallesi Medeniyet Bulvarı 7.Cadde:44 Serdivan/SAKARYA

 • Haritadaki Konumu

  Payitaht Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.