Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Öztürk Düğün Sarayı

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Öztürk Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Öztürk Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Öztürk Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Öztürk Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Öztürk Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Öztürk Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Öztürk Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Öztürk Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Öztürk Düğün Sarayı Hakkında

Kına gecenizde size ve konuklarınıza kendilerini özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak en büyük hedefimiz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz. Kına gecenizi en güzel şekilde yapmak için sizi Öztürk Düğün Salonu Sakarya ‘ya davet ediyoruz.

Peki bu özel gününüz için size hangi hizmetleri veriyoruz?

-Kına gecenizi 900 kişi kapasiteli olan geniş ve ferah salonumuzda yapıyoruz. Mekânımızı dilediğiniz renk ve konsepte süsleyebiliyoruz. Masa ve sandalye çeşitlerimizi salonumuzun dekoruna ve gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. Kına gecelerinize gelen misafirlerinizi karşılamaları için, hosteslerimizi görevlendiriyoruz.

-Kına gecenizde alanımıza girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz. Geleneksel kına gecesi adetlerini yerine getirmeniz için organizasyon firmaları ortaklığıyla, kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz. Amacımız sizi memnun ederek gecenizi unutulmaz kılmak.

-Salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız, bu özel gününüzde yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan fotoğraf çekimlerinizi yapıyor. Üstelik kına gecenizin sonunda misafirleriniz, beraber çekildiğiniz bu fotoğrafları hemen teslim alabiliyor.

-Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin zevkine varacaksınız.

Salonumuzda, sigara içme alanları, ebeveyn odası, özel toplantı odaları, dinlenme odaları, son hazırlıkların yapılacağı özel VIP oda bulunuyor. Ayrıca yemek menüsü seçimi, orkestra ve ihtiyaçlarınıza yönelik tüm hizmetler, profesyonel ekibimizle detaylandırılarak karşılanıyor.

Eğer salonumuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve Öztürk Düğün Salonu Sakarya fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Başpınar Mah. Kemalpaşa Cad. Mustafa Asım Pasajı Kat: 3 No: 001 Hendek / Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Öztürk Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.