Özdemir Düğün Salonu

E-posta Gönder

Özdemir Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Özdemir Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özdemir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Özdemir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Özdemir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Özdemir Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Özdemir Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Özdemir Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi lüks salonumuzla, en iyi şekilde geçirmeniz için sizi Sakarya Pamukova Özdemir Tesisleri Düğün Salonuna davet ediyoruz. Daima gelişime açık ekibimizle, yeni trendlere ayak uydurarak düğün sektöründeki yolumuza devam ediyoruz. Her aşamada beklentilerinizi anlamaya çalışıyor ve buna göre organizasyonlarınızı planlıyoruz.


Kına geceniz için verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.


Masalarımızı 8 kişilik olacak şekilde yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 10 kişiliğe kadar çıkartabiliyoruz. Beyaz masa giydirmelerimize, genelde sarı renkteki kurdele süslemelerimiz eşlik ediyor. Bunu tercih etmezseniz istediğiniz tarz ve renkte bir konsept oluşturabiliriz. Kına geceleri için genelde kırmızı renk tercih ediliyor, bizden söylemesi… Yine de tercih tamamen size kalmış, bize ne hayal ettiğinizi söyleyin yeter; hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız.


Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına müziklerimizi önceden belirliyor ve kına ekibimizle gecenize renk katıyoruz. Önceden hazırlayacağınız dans koreografileriyle misafirlerinize görsel şov yaparak fark yaratabilirsiniz. Bekarlığa veda gününüzün keyfini sonuna kadar yaşayın diye geniş bir pist alanı oluşturduk. Sevdiklerinizle birlikte özgürce dans edebilir, bu özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz.


Salonumuza özel çalışan fotoğrafçımızın en heyecanlı anılarınızı yakalamak için hazırda bekliyor. Eğer bu hizmetten yararlanmak istemezseniz kendi fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz.


Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp kına gecenizin başlangıç saatinizi bekleyeceğiniz odamızı da, konforlu bir şekilde kullanabilin diye size özel olarak hazırlıyoruz.


Sadece kına gecesi hizmeti vermiyoruz; düğün, doğum günü, açılış ve mezuniyet günlerinizde de kaliteli hizmet anlayışımızla salonlarımızı organizasyon türünüze özel hazırlıyoruz. Bu hazırlıkları yapabilmemiz için bizimle önceden iletişime geçmeniz yeterli.


Daha fazla bilgi almak için Pamukova Özdemir Tesisleri iletişim bilgilerine ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  D-650 Karayolu Üzeri Hayrettin Köyü Pamukova / Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Özdemir Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.