Ottoman Hotel

E-posta Gönder

1 yorum
Ottoman Hotel

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Sen Otel
15

Serdivan

Sen Otel

500-750
50 TL'den az

Hakkında

4 yıldızlı otelimiz Ottoman Hotel Sakarya’da konuklarını huzurlu ve mutlu bir şekilde ağırlamak için faaliyet gösteriyor. 55 odası ile konuklarına konaklama hizmeti sunan otelimiz Osmanlı esintileri ile konuklarını her an geçmişin izleri ile otantik bir tarz eşliğinde ağırlıyor.

Otelimiz bünyesinde bulunan Türk hamamı, kapalı havuz, buhar salonu, wellness ve SPA salonu, spor, bakım ve beslenme odaları ile eksiksiz bir şekilde hizmet sunuyor.

Otelimizde bulunan salonlarımızda farklı konsepte sahip organizasyonlar veya toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Salonlarımız ise; 25 kişilik VIP salonu, 200 kişilik toplantı salonu ve 250 kişilik balo salonu olarak konuklarımıza hizmet sunuyor.

Kına ritüellerini geleneksel bir şekilde gerçekleştirmek isteyen gelinlerimiz için sabah kahvaltısı ile başlayan, Türk hamamı ile eğlenceli anlara dönüşen bir gün tasarlayabiliriz. Ardından bir kına gecesi düzenleyerek Türk geleneklerini devam ettirebilir ya da bekarlığa veda partisi ile kendi eğlence anlayışınızı veya modern dönemin esintilerini katabilirsiniz.

Balo salonumuzda kına ve düğün organizasyonlarınızı birlikte da gerçekleştirebiliyoruz. Üstelik geleneksel kına adetlerine uygun bir gece gerçekleştirebiliriz. Işıl ışıl ve görkemli bir gece, lezzetli, yemekler eşsiz müzik ziyafeti yaşayabileceğiniz gece ölümsüz anılara dönüşecek. Hem fotoğraflarda hem de zihninizde bir ömür boyu yer edecek…

Kına organizasyonlarınızın yanında nişan, nikah ve düğün organizasyonları da tasarlayabileceğimiz balo salonumuzda eşsiz bir gelin masası da tasarlayabiliyoruz. Konuklarınızın masalarını da şamdanlar, mumlar veya çiçekler ile süsleyerek nezih gecenizi şık dekorlar ile de tamamlıyoruz.

Şehir dışından gelecek olan konuklarınızı otelimizde ağırlamak için bir şansımız da bulunuyor. Bunun için ise önceden sayı ve tarih belirlemeniz gerekiyor.

Bütün koşturmaca bittikten sonra organizasyonlarınızın yorgunluğunu atabileceğiniz bir alternatif olarak da Ottoman Hotel hizmetinizde olacaktır. Çiftlerimize özel hazırlanmış balayı süitlerimiz üst düzey konfor ve hizmet ile konuklarına keyifli bir tatilde sunuyor.

Siz de Ottoman Hotel tarafından sunulan bu özel imkânlara sahip olmak için formu doldurarak banket birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz…

İletişim

OĞUZHAN DEMİR

  • Adres: Yenigün Mah. Yenicami Bulvarı Palmiye Caddesi No: 120

Ottoman Hotel Yol Haritası

1 yorum


D&M

Deniz & Mahmut

Düğün Tarihi: 01.03.2017

Balayı Suit'i kesinlikle denemelisiniz. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve profesyonel bir oteldir.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!