Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Ottoman Hotel

Ottoman Hotel
 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Deniz & Mahmut

Düğün Tarihi: 01.03.2017

Balayı Suit'i kesinlikle denemelisiniz. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve profesyonel bir oteldir.

Ottoman Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ottoman Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Ottoman Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ottoman Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Ottoman Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ottoman Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ottoman Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ottoman Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ottoman Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Ottoman Hotel Hakkında

4 yıldızlı otelimiz Ottoman Hotel Sakarya’da konuklarını huzurlu ve mutlu bir şekilde ağırlamak için faaliyet gösteriyor. 55 odası ile konuklarına konaklama hizmeti sunan otelimiz Osmanlı esintileri ile konuklarını her an geçmişin izleri ile otantik bir tarz eşliğinde ağırlıyor.

Otelimiz bünyesinde bulunan Türk hamamı, kapalı havuz, buhar salonu, wellness ve SPA salonu, spor, bakım ve beslenme odaları ile eksiksiz bir şekilde hizmet sunuyor.

Otelimizde bulunan salonlarımızda farklı konsepte sahip organizasyonlar veya toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Salonlarımız ise; 25 kişilik VIP salonu, 200 kişilik toplantı salonu ve 250 kişilik balo salonu olarak konuklarımıza hizmet sunuyor.

Kına ritüellerini geleneksel bir şekilde gerçekleştirmek isteyen gelinlerimiz için sabah kahvaltısı ile başlayan, Türk hamamı ile eğlenceli anlara dönüşen bir gün tasarlayabiliriz. Ardından bir kına gecesi düzenleyerek Türk geleneklerini devam ettirebilir ya da bekarlığa veda partisi ile kendi eğlence anlayışınızı veya modern dönemin esintilerini katabilirsiniz.

Balo salonumuzda kına ve düğün organizasyonlarınızı birlikte da gerçekleştirebiliyoruz. Üstelik geleneksel kına adetlerine uygun bir gece gerçekleştirebiliriz. Işıl ışıl ve görkemli bir gece, lezzetli, yemekler eşsiz müzik ziyafeti yaşayabileceğiniz gece ölümsüz anılara dönüşecek. Hem fotoğraflarda hem de zihninizde bir ömür boyu yer edecek…

Kına organizasyonlarınızın yanında nişan, nikah ve düğün organizasyonları da tasarlayabileceğimiz balo salonumuzda eşsiz bir gelin masası da tasarlayabiliyoruz. Konuklarınızın masalarını da şamdanlar, mumlar veya çiçekler ile süsleyerek nezih gecenizi şık dekorlar ile de tamamlıyoruz.

Şehir dışından gelecek olan konuklarınızı otelimizde ağırlamak için bir şansımız da bulunuyor. Bunun için ise önceden sayı ve tarih belirlemeniz gerekiyor.

Bütün koşturmaca bittikten sonra organizasyonlarınızın yorgunluğunu atabileceğiniz bir alternatif olarak da Ottoman Hotel hizmetinizde olacaktır. Çiftlerimize özel hazırlanmış balayı süitlerimiz üst düzey konfor ve hizmet ile konuklarına keyifli bir tatilde sunuyor.

Siz de Ottoman Hotel tarafından sunulan bu özel imkânlara sahip olmak için formu doldurarak banket birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

 • Ön Büro Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Yenigün Mah. Yenicami Bulvarı Palmiye Caddesi No: 120

 • Haritadaki Konumu

  Ottoman Hotel Yol Haritası

Ottoman Hotel Düğün Yorumları (1)

Deniz & Mahmut

Düğün Tarihi: 01.03.2017

Balayı Suit'i kesinlikle denemelisiniz. Hizmet kalitesi oldukça yüksek ve profesyonel bir oteldir.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.