Nostalji Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Sen Otel
15

Serdivan

Sen Otel

500-750
50 TL'den az
Saray Garden
3

Erenler

Saray Garden

200-300
50 TL'den az
Menzara Restaurant
11

Sapanca

Menzara Restaurant

100-200
50 TL'den az

Hakkında

Sakarya’da kına gecesi düzenleyeceksiniz ama bir türlü mekân konusunda karar veremiyor musunuz?

Bu karar verme aşamasını sizin için çok kolaylaştıracak bir mekân olan Nostalji Sosyal Tesisleri’nde kına gecesi düzenleme konusunda oldukça tecrübeliyiz. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor ve misafirlerinizin güzel bir gece geçirdiğinden emin olmak için tüm hizmetleri sağlıyor.

Nostalji Sosyal Tesisleri’nde 100-200 kişi arasında davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Ayrıca davetinize katılacak konuklarınızın araçlarını park ederken sıkıntı yaşamamaları için otoparkımız da mevcut. Salonumuzun özelliklerine gelirsek sade ve şık dizayn edilmiş bir salona sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Genellikle beyaz ve krem rengi tonlarının hâkim olduğu düğün salonumuzda isteğinize göre farklı renklerde süslemeler de yapabiliriz. İsteklerinizi bize organizasyon sorumlumuz aracılığıyla iletebilirsiniz. Oturma düzeninde yapmak istediğiniz değişikliklere, gecenin atmosferini belirleyecek dekorlara, ışık ve müziklere karar verme hakkı tamamen size ait.

Kına gecelerinde yaygın olan Osmanlı, prenses ve roman konseptlerine uygun hazırlıklar da yapabiliriz. Osmanlı konseptimiz için geleneksel kıyafetler kullanarak istediğiniz atmosferi oluşturuyoruz. En çok tercih edilen konseptlerden biri olan Prenses konsepti için de pembe tüllerle süslenmiş kıyafet seçeneğimiz mevcut. Roman konsepti için de renkli tüller kullanıyoruz.

Mekânımızda kına gecesi düzenlerken olmazsa olmaz kına mumu, kına tepsisi, kına takımı ve kına tahtı gibi pek çok aksesuara erişim sağlayabilirsiniz. Geleneksel semazen gösterilerinden keyif alıyorsanız yine bu fırsatı da değerlendirebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştiremeye bir adım daha yaklaştığınız kına gecesi organizasyonunuzu Nostalji Sosyal Tesisleri Akyazı’da hayata geçirmek isterseniz yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak! Bu aşamadan sonra fiyat tekliflerimizi size iletebilir ve keyifli organizasyonunuzu planlamaya başlayabiliriz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Ömercikler Mah. 8019 Sok. No: 1 Akyazı/Sakarya

Nostalji Sosyal Tesisleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!