Konfor Düğün Salonu

E-posta Gönder

Konfor Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Konfor Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Konfor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Konfor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Konfor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Konfor Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Konfor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Konfor Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için Karasu Konfor Düğün Salonu tercihiniz olacak! Sadece kına değil sünnet, düğün, nişan gibi özel günleriniz için de hizmet veriyoruz. Profesyonel ve kaliteli personellerimizle birlikte mutluluğunuza şahitlik ediyoruz.


Oturma düzeninde 300 kişilik davetleriniz için uygun olacak salonumuz şık tasarımı ile beğeninizi kazanıyor. Masa ve sandalye giydirmeleri ile beyaz üzerine renkli tercih edilen temiz bir görünüm de sağlıyoruz. Çiftlerimizi yalnız bırakmayan konuklarına da yüksek hizmet kalitesinde özel sunumlar gerçekleştiriyoruz. Hayatınınız en özel günlerinden biri olan bugünde her konsepte uygun olarak atmosfer oluşturabiliyoruz. Salonumuzun girişinden başlayarak şık tasarımlarla fark yaratıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz ile size özel konseptimizin her aşamasını detaylıca planlıyoruz. Hiçbir aksaklık yaşamamanız için azami özen gösteriyoruz.


Kına geceleri eski bir Türk geleneğidir. Bu gece kızın baba evinde son kez kaldığı gün yapılır ve duygusal bir gün olur. Evlilik arifesindeki çiftlere kına yakılarak kendilerini evliliğe adamları beklenir. Yöreden yöreye gelenek farklılıkları görülebiliyor. Kına yakma ritüellerinde ya da yakıldıktan sonraki ritüellerde değişikliklere sahip. Duygusallığıysa ön plana çıkan organizasyonlar olmasıyla birlikte son derece de eğlenceli anlara sahne oluyor. Tamamen geleneklerinize uygun olan bir organizasyon düzenliyoruz. Yörenize uygun olan bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız tüm ayrıntılara dikkat etmeye çalışıyoruz. Eğlenceniz için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firması aracılığıyla veyahut sizin anlaşabileceğiniz firmalarla çalışabiliyoruz. Tüm aksesuar teminini sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Kına tahtından kına mumuna, kına ekibinden bindallısına kadar tüm aksesuarları sağlıyoruz.


Kaliteli ses ve sahne ekipmanlarımızla sizin ve davetlilerinizin topukları ağrıyasıya kadar dans edecekleri eğlenceleri bir gece düzenliyoruz. Geniş pistimizde özgürce dans edebileceksiniz.


Siz de özel gecelerinizi düzenlemek için Karasu Konfor Düğün Salonu iletişim bilgilerine yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Vatan Cad., No:8 E, Karasu, Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Konfor Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.