Keregü Restaurant

E-posta Gönder

Keregü Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  200-300

Keregü Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Keregü Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Keregü Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Keregü Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Keregü Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Keregü Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Keregü Restaurant kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Keregü Restaurant kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Keregü Restaurant Hakkında

Doyasıya eğlenebileceğiniz kına organizasyonu için Keregü Restaurant Sakarya’nın kapılarını açıyoruz!

Grup davetleriniz için harikulade alanlar sunabildiğimiz restoranımızda bugüne dek pek çok organizasyon gerçekleştirdik. Konuklarımızın güvenini boşa çıkarmadan mutlulukları için var gücümüzle çalışıyoruz. Kocaman bir ekibiz ve isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Uzun yıllardır hizmet sektörünün içerisinde yer alıyor olmanın getirdiği tecrübemizle davetlerinizi planlıyoruz. Aynı zamanda bu mutlu günleriniz için çözüm ortaklarımızdan da destek alıyor; tam da hayallerinize uygun davetler gerçekleştiriyoruz.
Kına geceniz için Keregü Restaurant Erenler’e ulaştıktan sonra sürecin nasıl ilerlediğinden bahsetmek isteriz biraz da.

Önceliğimiz tabii ki istekleriniz... Dikkatle isteklerinizi dinliyoruz. Bu aşamada açık ve kapalı alanımızı gezdiriyor; daha önce yaptığımız organizasyonlar hakkında da bilgi veriyoruz. Yaz sezonunda genellikle kır bahçemizi, kış sezonunda ise restoranımızın kapalı alanını tercih ediyoruz. Tabii son karar yine gelin adayımızda oluyor. Biz tecrübeli ekibimizle isteklerini yerine getirebilmek için daima burada oluyoruz! Aynı zamanda isteklerinize göre ekibimiz genişletmemiz de mümkün oluyor. Bu aşamada çözüm ortaklarımız destekçimiz oluyor. Hepsi kendi alanında başarılı çözüm ortaklarımızla hayallerinizdeki kına gecesine daha da yaklaşıyoruz. Birlikte çalıştığımız organizasyon firmaları ve müzik ekipleri ile birlikte size yıllarca akıllardan silinmeyecek bir kına gecesi yaşatıyoruz.

Restoranımızın kadrosu ise organizasyonu planlama, ikram hazırlama ve servislerini gerçekleştirme noktasında destek oluyor. Sonucunda ise tam da hayalini kurduğunuz kına organizasyonu çıkıyor! Tüm hazırlıklar siz gelmeden tamamlanıyor ve gelin adayımıza ise yalnızca eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

Mutluluğunuz için çalışan ve mutluluğunuzla motive olan ekibimiz özel organizasyonlarınızı planlamak için şimdiden sabırsızlanıyor! Siz de kına gecenize dair yapabileceklerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Erenler Mah. Sakarya Cad. No: 322/1 Erenler/ Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.