Kayın Kına Evi

E-posta Gönder

  • Adapazarı, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Kayın Kına Evi
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kayın Kına Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Kayın Kına Evi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kayın Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

Kayın Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kayın Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kayın Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kayın Kına Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kayın Kına Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kayın Kına Evi Hakkında

Kına gecenize fark katmak ve görkemli bir gece geçirmek için Kayın Kına Evi’nde kusursuz kına organizasyonları düzenlemeye hazır mısınız?

Özel kına salonumuzda tamamen kına konseptinize uygun bir şekilde tasarlanacak hayallerinizi ve fazlasını gerçekleştirecek imkânlar sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle yıllardır yüzlerce çiftle çalışarak hayallerini gerçekleştiriyoruz. Kayın Kına Evi olarak isteklerinizi anlayan ve detaylara önem veren bir ekibiz! Bu yüzden çiftimizin kına organizasyon fikirlerini de dinleyerek; organizasyon sorumlumuz eşliğinde hazırlıklara başlıyoruz. Sizin için kına organizasyon malzemelerini de temin ediyoruz ve stresli süreçlerinde en azından kına alışverişi görevini üstlenmiş oluyoruz…

Gece boyunca sunduğumuz hizmetler neler mi?

Öncelikle her anınızı ölümsüz kılmak ilk önceliğimiz olduğu için fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kına geceniz için gelin hanım ve damat beye özel kostüm ve bindallılar ile nedimeleriniz için de 10 adede kadar bindallı temin edebiliyoruz.

Gelin hanımın bindallısını tamamlayan taç, alınlık, duvak ve eldivenleri de kullanmak gibi bir şansı oluyor.

Osmanlı şerbeti ve lokum ile başlayan ikram servisimiz; Türk misafirperverliğine uygun bir kına organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz için kına çerezleri dağıtımı hatta ek olarak tercih ettiğiniz ikramlarınızı dağıtabiliriz. Konuklarınıza ikramlar dışında hoş hediyeler vermek isterseniz ya da kına dağıtmak bu da ihtimaller dahilinde olacaktır.

Kına ritüelleriniz boyunca kullanabileceğiniz gökkuşağı kemer, halay mendilleri, el mumları veya gülleri belirli sayılarda seçtiğiniz paketlere göre dağıtıyoruz.

Kınanın vazgeçilmezi müzik konusunda da DJ ile bol eğlenceli saatler vaat ediyoruz! Davul ve darbuka show, volkan gösterileri ile de gecenize renk katabiliyoruz. Hatta 4 kişilik kına ekibimiz de gecenize katılabilir.

Akılınıza gelen gelmeyen neredeyse her şeyin temini ile de kına töreninizin tümünde destek oluyoruz. Organizasyon yönetim ve planlama desteklerimiz ile de gecenizi doğru bir planlama ile eksiksiz bir şekilde sürdürülmesini sağlayacağız.

Eğer siz de Sakarya kına salonları arasından Kayın Kına Evi’ni tercih etmek isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Semerciler Mah. Çark Cad. Hilmi Kayın İş Merkezi Kat: 5 Adapazarı/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.