Karapürçek Sultan Sarayı

E-posta Gönder

 • Karapürçek, Sakarya.

Karapürçek Sultan Sarayı Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Karapürçek Sultan Sarayı Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Karapürçek Sultan Sarayı Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Karapürçek Sultan Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Karapürçek Sultan Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Karapürçek Sultan Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Karapürçek Sultan Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Karapürçek Sultan Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Karapürçek Sultan Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Karapürçek Sultan Sarayı Hakkında

Sakarya, Karapürçek’te kına gecesi düzenleyeceksiniz ve halâ hangi mekânı tercih edeceğinize karar veremediniz mi?

O zaman artık bu karar verme sürecini sona erdirmenin vakti geldi! Karapürçek Sultan Sarayı Düğün Salonu’nda istediğiniz konsept ve atmosferde unutulmaz bir kına gecesi sizi bekliyor! Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile birlikte misafirlerinizin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

300 ila 400 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip mekânımızı dizayn ederken misafirlerinizin rahatlığını ve ferah bir ortamda eğlenmeleri için tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduk. Mekânımızda krem ve beyaz rengi tonlarını ağırlıkta kullandık ve bu sayede sade görünüme sahip bir salon dizayn ettik. Yer yer kullandığımız geleneksel Türk motifleriyle salonumuza geleneksel bir görünüm de kazandırdık. Kolonsuz ve yüksek tavanlı mimarimiz sayesinde misafirleriniz gecedeki eğlencelerin tümünü her yerden ve ferah bir ortamda izleme fırsatına erişiyor. Masa ve Tiffany sandalyelerimiz de sade görünümümüzü korumak adına beyaz renkte tercih edildi. Masalarımızdaki aksesuarlar ve tabaklarda altın rengini tercih edip mekânımızda nezih bir görünüm elde ettik.

Kına gecelerinde pek çok konseptte eğlenceler düzenlenebiliyor. Osmanlı konseptinde geleneksel kıyafet ve aksesuarlar kullanıyoruz. Prenses konseptimizde ise pembe ve tonlarından faydalanıp hayal ettiğiniz atmosferin hâkim olduğu bir ortam yaratıyoruz. Elbette kına tahtımız da bu renklerde süsleniyor! Roman konseptimizde ise farklı renklerde tülleri kaftanlarda, kına tahtında ve salonumuzun çeşitli yerlerinde kullanarak istenen ambiyansı oluşturuyoruz.

Hayatınızın en güzel günlerinden biri olacak kına gecenizi Karapürçek Sultan Sarayı’nda gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmak. Formu doldurduktan sonra ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İleteceğimiz fiyat teklifleri sonrasında hayallerinizdeki daveti hayata geçirmek için gerekli adımları atmaya başlamak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Marmara Cad. No:45 Karapürçek/Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.